Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana umowy na Lowe

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

Temat przeniesiony z O społeczności do odpowiedniego działu + dodane zostały etykiety - moderator Bartłomiej

 

Posiadam umowę ; Supernova w dobrej cenie w FunPacku ; - TV - Internet 300Mb- Tel.Dom od Marca 2018 r. Wczoraj odebrałem telefon od przedstawiciela Orange ( tak nawiasem to do jakiego działu należy numer XXXXXXX) z którym na początku rozmowa była trochę dziwna ponieważ dość długo.. trwała moja weryfikacja pesel a wydaje się mi że dzwoniąc w określonej sprawie powinien być przygotowany . Konkrety o które chciał bym zapytać Osoby które taki proceder przechodziły i mają taką usługę , mianowicie czy obniżając prędkość internetu z 300 Mb do 100Mb mogę mieć trudności z bezproblemowym używaniem urządzeń które korzystają z sieci? Posiadam 1 TV połączony z Samsung ICU 100 i dodatkowo połączony z Modemem prze WiFi , 2 TV w Multi Room i skrętką z Modułem , 2 laptopy i 3 telefony . Dodam że bardzo b bardzo rzadko występuje sytuacja że wszystkie urządzenia są w tym samym czasie połączone z netem. Zmiana obecnej umowy na  Pakiet  Love .

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

@balbina12 opłaca Ci się ta zmiana na Orange Love 4U z opcją 300 Mb/s. Sam takiej zmiany dokonałem i jestem bardzo zadowolony. Na nowy sprzęt nie ma co czekać, bo faktycznie masz najnowszy możliwy zestaw. Najwyżej jeśli za jakiś czas wróci możliwość zamawiania Multiroom'u z ICU100 to zdasz dekoder UHD88 i pobierzesz nowy. Polecam też wydzierżawić od razu urządzenie Smart WiFi Box za 4,99 zł. Naprawdę solidnie poprawia prędkość i zasięg połączenia WiFi w domu. Jest to cena promocyjna, która w listopadzie wzrośnie do 9,99 zł. Kto jednak zamówi teraz zachowa cenę 4,99 zł miesięcznie.

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

40 ODPOW. 40

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana umowy na Lowe

Kto Ci powiedział że w trakcie lojalki zmniejszysz prędkość? Te zamówienie nie pójdzie, albo dostaniesz wysoką karę.

Co do prędkości - przy tylu urządzenia to Ci nikt nie powie bo jedno urządzenie może być częściej używane inne mniej. Poza tym możesz rozdzielić częstotliwości na różne pasma u czasem bywa lepiej.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

Wydaje się mi że podczas rozmowy było ; coś ; na temat 100 Mb. Dodam że przy mojej zgodzie zostaje zawarta całkowicie nowa umowa na 24 m-ce. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 22
  • 0

Zmiana umowy na Lowe

Jeśli posiadasz usługę w prędkości do 300mb, możliwość zmiany na niższą prędkość jest możliwa dopiero po zakończeniu obecnie trwającej umowy. Może Konsultant próbował Ci "wcisnąć" nowę umowę na Orange Love?

Zmiana umowy na OL jest możliwa w prędkości której posiadasz lub wyższej, jeszcze zależy kiedy podpisana była umowa na Supernovę Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

Wszystko? napisałem wyżej Emotikon: Szczęśliwy powtórzę obecna umowa podpisana 03.2018 r. , przejście na Love co ma się wiązać z zawarciem całkowicie Nowej Umowy .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana umowy na Lowe

A osoba co dzwoniła wiedziała że masz 300?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

Tak wiedziała ponieważ potwierdzałem co mam w umowie. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana umowy na Lowe

Być może ktoś ma jakąś opcje ale poproś o regulamin promocji. ew o dokładną nazwę który wariant Love Ci proponuje.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

Umówiłem się na kontakt telefoniczny w przyszłą Środę aby wyraźić zgodę na zawarcie nowej , lub pozostanie przy obecnej umowie. Ciekawi mnie tylko ; wydajność ; internetu w opcji 100 Mb przy moich urządzeniach. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Zmiana umowy na Lowe

@Piotrekk85  przestań straszyć ludzi jakimiś wysokimi karami. Klient może zmienić opcje prędkości na niższą ponosząc opłatę 100zl doliczona do następnej fv.