Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana umowy na Lowe

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

Myślę że Orange tak szybko nie wprowadzi nowego ;konkurenta; dla Samsunga ICU 100 bo jest to w miarę nowy dobry dekoder , chociaż ma i trochę wad które trzeba poprawić , a odnośnie internetu to może faktycznie pozostać przy 300 Mb. i nie narażać się na jakieś problemy po zmianach . Licząc oszczędności to wyszło by około 30-40 zł. miesięcznie. Mam czas do środy więc pomyślę jeszcze czy warto tracić pól roku obecnej umowy. 


Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

@balbina12 opłaca Ci się ta zmiana na Orange Love 4U z opcją 300 Mb/s. Sam takiej zmiany dokonałem i jestem bardzo zadowolony. Na nowy sprzęt nie ma co czekać, bo faktycznie masz najnowszy możliwy zestaw. Najwyżej jeśli za jakiś czas wróci możliwość zamawiania Multiroom'u z ICU100 to zdasz dekoder UHD88 i pobierzesz nowy. Polecam też wydzierżawić od razu urządzenie Smart WiFi Box za 4,99 zł. Naprawdę solidnie poprawia prędkość i zasięg połączenia WiFi w domu. Jest to cena promocyjna, która w listopadzie wzrośnie do 9,99 zł. Kto jednak zamówi teraz zachowa cenę 4,99 zł miesięcznie.

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zmiana umowy na Lowe

A może poczekaj, w pierwszej połowie listopada pojawi się oferta świąteczna. Na niższe ceny usług bym nie liczył, ale jeśli chcesz dobrać telefon na raty to powinno się pojawić coś nowego. Dodatkowo jeśli chcesz ugryźć kolejne 5 zł na miesiącu to zamiast Bogatego możesz wziąć Extra+ 3 mc za 0 zł a później 29,90 zł. Różni się niewiele, jednak brak w nim pakietu Eleven z Eleven1 w 4K.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

Maniako1983 mam w moim mieszkanku bardzo dobry zasię po WiFi więc na razie nie będę dokupywał nowego urządzenia, ale dzięki za podpowiedz i fajnie by było gdyby powróciła możliwość dobrania drugiego ICU 100 do M.R.

@Arti_Kn_Pl  podpytam Konsultanta o świąteczne promocje może coś będzie do ; wyszarpania ; dodatkowo do nowej umowy Emotikon: Bardzo szczęśliwy Z uwagi że mam TV który obsługuje 4K to Eleven zwłaszcza transmisja  z F1 w 4K jest dla mnie ucztą dla oczu , ale po zakończeniu sezonu warto się nad Twoją podpowiedzią zastanowić .


Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

@balbina12 na ten moment nic świątecznego nie ma, więc konsultant nic nie będzie wiedział :). Extra+ nie polecam, bo jest to zobowiązanie na jakiś okres wskazany w umowie z NC+. Bogaty ma ten plus, że jest to promocja elastyczna, a więc możesz w każdej chwili z niego zrezygnować i to telefonicznie. Z Extra+ tak się nie da, trzeba wysyłać pismo i jesteśmy związani umową na dłuższy okres. Co do Smart WiFi Box, to ma jeszcze ogromną zaletę. Podbija fajnie prędkość. Ja na komputerze stacjonarnym w innym pokoju niż Funbox 3 osiągam ponad 300 Mb/s, a między pokojami jest połączenie bezprzewodowe. Jedynie krótkim kablem podłączony mam komputer do Smart WiFi Box, który stoi obok PC.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

Maniako1983 pomyślę jeszcze nad tym Smart WiFi Box , trochę mnie zasmuciłeś że nie ma żadnych promocji Emotikon: Smutny i dzięki za podpowiedz o pakiecie Extra+ który w takim układzie nie wchodzi w rachubę. Jakiś czas temu miła Pani miała promocyjną ofertę na C+ ale wtedy nie skorzystałem z oferty , czy masz wiedzę odnośnie promocyjnych cen na C+ Selekt?. Jeszcze jedno gdybym zgodził się przejść na Love czy będę płacił opłatę aktywacyjną ?


Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

@balbina12 promocję są :), po prostu nie ma jeszcze nic nowego w porównaniu do tego co Ci oferowano. Być może pojawi się coś do końca roku, ale nie ma jeszcze takiej informacji. Na Canal+ Select jest pewna fajna promocja. Musisz poprosić o promocję utrzymaniową tego pakietu za 29,99 zł miesięcznie. Mogą z tej oferty skorzystać też nowi klienci. Sam się przymierzam. Oczywiście jest to umowa lojalnościowa na minimum 12 miesięcy. Jako bonus dostaniesz do końca roku kanały Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów, ale potem będą zakodowane. Masz już Internet, więc nie będzie opłaty za aktywację.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana umowy na Lowe

A ta promocja jest dla klientów co mają umowę przez 7 miesięcy?

Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

Zmiana umowy na Lowe


@Piotrekk85napisał(-a)
A ta promocja jest dla klientów co mają umowę przez 7 miesięcy?

Tak


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

@Maniako1983  jeżeli można to mam do Ciebie chyba ostatnie pytanie ale mogące pomóc mi podjąć decyzję . Obecnie mam jeden z numerów telefonu w a2 mob... który mógł bym przenieś   czy istnieje możliwość jego przeniesienia do oferty Love , czy nie ma takiej możliwości i otrzymuję nowy numer telefonu od Orange ? Dopytuję ponieważ czytałem jakiś czas temu w internecie że przeniesienie numeru na kartę w Orange jest niemożliwe.