Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana głębokości przeplotu.

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana głębokości przeplotu.

Głębokość przeplotu to raczej nie, ale opóźnienie na przeplocie to tak, nie zrobią żadnych zmian od tego co jest ustawione. Opóźnienie na wychodzących się zmienia porównując obrazki automat mniej nie ustawi.

Na wchodzących nie było zmian (8ms) z tego co ja widziałem to mniej jak 6ms się nie ustawiało.

Wzorcowo ustawione parametry powinny dać 15-16ms. w neostradzie. Ręcznie da się zmniejszyć. Ja się nie doprosiłem. I tak to tylko najmniejszy ping, jak się wykorzystuje więcej pasma to ping leci wartością do góry.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 3
  • 0

Zmiana głębokości przeplotu.

Otrzymałem informacje na temat mojego problemu. Winna jest telia, przez która wędrują moje pakiety, niby do jutra ma być to naprawione. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Zmiana głębokości przeplotu.

Ciekawe jak to Ci chcą pakiety naprawić co idą przez Telię, jak tego od 3 lat nie potrafią do końca naprawić.

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana głębokości przeplotu.

@-brtk-Tez się nad tym zastanawiam co oni zrobili ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 3
  • 0

Zmiana głębokości przeplotu.

@-brtk- @Anonim Zostałem przełączony na inny węzeł w Telii, prędkośc to 5mpbs w godzinach "przeciążenia" ping na poziomie 40-50, a i strata pakietów spadła do 5-10%. Z tego co się dowiedziałem internet nadal jest pod obserwacją i zapewne będą się starali o lepszą poprawę 😛


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 3
  • 0

Zmiana głębokości przeplotu.

@Anonim @Anonim @-brtk- @Piotrekk85 Chciałem się spytać czy jest coś o co mogłbym poprosić techników co by mogło zredukować mój ping do serwerów w grach typu csgo, league of legends, rocket league itd. Przypominam że mój ping do serwerów w polsce z cs-a wynosi 70, gdzie kolega który mieszka 40km odemnie ma 5ms (0ms prawdopodobnie) i korzysta z Toyi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana głębokości przeplotu.

Tak. Napisz wątek w dziale Gry Online https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/bd-p/gryonline , opisz gry, podaj adres serwerów i otaguj @HypsteRT

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Zmiana głębokości przeplotu.

Jak będziesz grał w CS'a. wpisz w consoli status, skopiuj IP i podaj w dziale Gier online jak pisze Piotrek, niech sprawdzą trasę do tego, dlaczego takie opóźnienia występują. Tylko musisz mieć napisane Poland Server w statusie, jeżeli chodzi o MMy. Ping sprawdzaj nie w tabeli, tylko wpisując w consoli net_graph 1, tam masz ping prawdziwy, a nie ten oszukany z tabeli, tam zawsze jest zawyżany.

 

Ja w UPC do Warszawskiego serwera też czasami mam po 20-40ms, czasami jakieś dziwne trasy wybiera do tych serwerów CSgo.

 

A o zmianie węzła dziwne, nigdy nie słyszałem by Orange takie coś praktykowało.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 3
  • 0

Zmiana głębokości przeplotu.

@-brtk-@Anonim@Anonim@Piotrekk85 Dziekuję wam wszystkim za pomoc. Technicy zmienili jak się nie mylę kodowanie i ping spadł znacznie. Pozostało mi jeszcze poczekać do godziny 19/20 i sprawdzić jak wtedy zachowuje się moje łącze. http://www.speedtest.pl/test/162206817
http://beta.speedtest.net/result/6799223298 
http://beta.speedtest.net/result/6799226517 
blob.png

Tutaj nigdy nie miałem niższego pingu niż 56 a więc spora poprawa.

asdasd.png
A tu statystyki z routera.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Zmiana głębokości przeplotu.

Hmm, ładnie że Ci to zmienili, kumaci musieli być, bo ustawili ci interleaver_depth na 1, czyli najmniejszy możliwy, gratuluję 🙂 Trudno takie coś wywalczyć u Orange, wtedy masz pingi porównywalne do tych na światłowodzie. Polecam grać po kablu a nie wifi, wtedy będzie bajka.

 

Pewnie jaryn"owi gul będzie latał 😉

 

@Artur@Remi@HypsteRT, fajnie by było, jakby gracze na miedzi mogli poprzez forum mieć możliwość na uzyskanie powyższego efektu jak kolega, jeżeli chcą mieć mniejsze opóźnienia w grze, jeżeli im linia na to pozwala, to by był fajny krok w przód dla graczy po miedzi. Na infolinii trudno jest takie coś wywalczyć, bo konsultantom trudno wytłumaczyć o co chodzi, bo nie wiedzą co to przeplot..