Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zerwanie umowy na światłowód po migracji z neostrady

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Zerwanie umowy na światłowód po migracji z neostrady

@JumPed , jeśli masz konto MO, to tam poznasz dokładną kwotę zerwania umowy na konkretny dzień😀 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2402
  • 9958
  • 85

Zerwanie umowy na światłowód po migracji z neostrady

Cześć @JumPed 

Wysokość opłaty za przedterminowe rozwiązanie umowy możesz sprawdzić :

  • w Mój Orange na www.orange.pl - po zalogowaniu wybierz zakładkę - Umowy i urządzenia -> Pokaż umowę -> Oblicz kwotę za zerwanie umowy
  • na czacie
  • na infolinii - dzwoniąc pod numer  *100 lub 510100100 (opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora).

Więcej informacji w tym linku Rozwiązanie umowy z Orange  https://www.orange.pl/omnibook/rozwiazanie-umowy#  w punkcie 8

Pozdrawiam 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1278
  • 3065
  • 31

Zerwanie umowy na światłowód po migracji z neostrady

tak z ciekawości podpytam na sieci jakiego operatora ma działać ten światłowód?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22222
  • 183

Zerwanie umowy na światłowód po migracji z neostrady


@JumPednapisał(-a)

Czy jest szansa na zerwanie umowy na światłowód do 14dni w przypadku migracji z neostrady?

Umowę na neostradę podpisałem 6 miesiecy temu na 24miesiace. Kiedy jeszcze nie wiedziałem że będę mieć jakiekolwiek szansę na światłowód. Bardzo mi zalezy bo u innego operatora mam kilka abonamentow i chciałbym miec tam takze światłowód. 


Skoro chcesz tam mieć światłowód to po co zamawiasz go w Orange? IMHO prosisz się o kłopoty.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Zerwanie umowy na światłowód po migracji z neostrady


@j131napisał(-a)

@JumPednapisał(-a)

Czy jest szansa na zerwanie umowy na światłowód do 14dni w przypadku migracji z neostrady?

Umowę na neostradę podpisałem 6 miesiecy temu na 24miesiace. Kiedy jeszcze nie wiedziałem że będę mieć jakiekolwiek szansę na światłowód. Bardzo mi zalezy bo u innego operatora mam kilka abonamentow i chciałbym miec tam takze światłowód. 


Skoro chcesz tam mieć światłowód to po co zamawiasz go w Orange? IMHO prosisz się o kłopoty.


@j131 

Bo ma inne usługi u innego operatora który też świadczy usługę FTTH i pewnie wyjdzie taniej, ale ma jeszcze lojalkę na neo po miedzi więc chce zrobić myk podpisując umowę na FTTH na odległość. Poprzednia umowa zostanie zamknięta, a z nowej chce odstąpić w terminie 14 dni pozbywając się lojalek.

I teraz 

Odstępując od umowy w 14 dni przywracane są poprzednie umowy. Jednak neo po miedzi zostanie odłączona co może skutkować brakiem możliwości jej przywrócenia (na 99%). Decyzja Orange może być dwojaka, naliczenie kary za zerwanie umowy na neo (mało prawdopodobne) lub pozostawienie FTTH w cenie Neostrady na miedzi z zaznaczeniem że w przypadku braku zgody kara za zerwanie umowy (bardzo prawdopodobne).

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32360
  • 36397
  • 1368

Zerwanie umowy na światłowód po migracji z neostrady

Od końca czerwca zmieniły się zasady migracji (papiery) więc myk z uniknięciem kary może być ryzykowny.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 20
  • 0

Zerwanie umowy na światłowód po migracji z neostrady

Czyli mój "myk" jednak się nie uda i będę stratny te 30zł w stosunku do innego operatora. Jeśli istnieje ryzyko naliczenia tej kary (U mnie wynosi 1500zł) to wolę nie ryzykować i zostać na FTTH u orange


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Zerwanie umowy na światłowód po migracji z neostrady


@JumPednapisał(-a)

Czyli mój "myk" jednak się nie uda i będę stratny te 30zł w stosunku do innego operatora. Jeśli istnieje ryzyko naliczenia tej kary (U mnie wynosi 1500zł) to wolę nie ryzykować i zostać na FTTH u orange


A jaka cenę ci proponują ? Za jaki pakiet, czy tylko intenet ? Już podpisałeś ? Jest masa sposobów aby obniżyć cenę podaną na stronie. W różnych kanałach sprzedażowych będziesz miał inną cenę.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22222
  • 183

Zerwanie umowy na światłowód po migracji z neostrady


@JumPednapisał(-a)

Czyli mój "myk" jednak się nie uda i będę stratny te 30zł w stosunku do innego operatora. Jeśli istnieje ryzyko naliczenia tej kary (U mnie wynosi 1500zł) to wolę nie ryzykować i zostać na FTTH u orange


Zamiast januszować mozesz spróbować negocjować te 30PLN. Takie myki może by i przeszły gdyby decydował o tym MAX lub ktoś inny równie inteligentny.