Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Moj Funbox


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 35
  • 0

Moj Funbox

Witam. Chcialbym sie dowiedziec dlaczego w aplikacji Moj Funbox w opcji moja siec: dostep do internetu jest zaznaczony czerwonym trojkatem.

Na zamieszczonym zdjeciu widac to o co pytam

 

Screenshot_20230721_002738_Mj FunBox.jpg

9 ODPOW. 9

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Moj Funbox

Edyta do mojego poprzedniego wpisu, @Christos83  mały błąd z mojej strony ponieważ ten czerwony znaczek przy dostępie do internetu może wskazywać na pewne problemy z połączeniem internetowym, zaś czerwony znaczek przy modemie wskazuje na brak niektórych usług i to jest prawidłowa odpowiedź, raz jeszcze sorki za niezamierzone wprowadzenie w błąd. Prawidłowo to powinno wyglądać tak (znaczek przy modemie wskazuje na brak niektórych usług właśnie, w tym przypadku TV i TEL.)

slav72_0-1689922882774.png

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5515
  • 22348
  • 184

Moj Funbox

@Christos83 

Ale poza tym efektem wizualnym wszystko działa OK?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2553
  • 9131
  • 45

Moj Funbox

@Christos83 od obrazków ważniejsze są diody na funboxie. Jeśli wszystko działa to możesz się tym nie przejmować.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Moj Funbox

@marder , w aplikacji jest diagnostyka internetu i na moim przykładzie powiem, że diody na zielono były, a na lapku mniej więcej ten sam obrazek kuli ziemskiej, że brak internetu. Nie zaszkodzi, a pomoże😊


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2553
  • 9131
  • 45

Moj Funbox

@bronzub jeśli internet był to obrazek nie miał żadnego znaczenia a nawet wprowadzał w błąd.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Moj Funbox

Przy mojej neośce bywa różnie. Najpierw router wskazuje, że net jest, a w prawym dolnym rogu laptopa brak połączenia. Gdy najadę na ikonkę, to dopiero się łączy Livebox z dostępem do internetu. Gdybym zaraz po pojawieniu się na zielono netu chciał odpalić stronkę, to się nie połączę. Tak mocno mi muli, zanim zaskoczy połączenie. A na smartfonie Łącze do Windows dopiero po kolejnej chwili łączy po Wi Fi. Muszę się wykazać cierpliwością, bo te wszystkie aplikacje, łącznie z FunBox mają jakieś schizy, jakby były naćpane😀


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2553
  • 9131
  • 45

Moj Funbox

Oj żeby tam jakiegoś wirusika nie było w systemie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Moj Funbox


@mardernapisał(-a)

Oj żeby tam jakiegoś wirusika nie było w systemie.


@marder , wszystko mam pod kontrolą. To kwestia przepustowości na 10Mb/s i laptopa. Siedzę po cichu na miedzi, aż w końcu po 2025 roku wejdą na słupy Orange "sąsiedzi" ze światełkiem😀