Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana na funbox 6 za darmo?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 73
  • 0

Wymiana na funbox 6 za darmo?

Może będzie lepiej działać niż funbox 3 bo wstawiłem temat o tym że funbox 3 blokuje mi grę online i dziś 3 razy kontaktowałem się z Orange i nie wiedzą czemu mi blokuje.

 

 

https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/Brak-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-grania-Online-Funbox-3/m-p/252612#M52...

 

No i nie mogę grać w ulubioną grę od kilku dni.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@Marcin-F1 tylko pytanie czy to na pewno wina FB 3.0 i czy FB 6 coś pomoże? Pamiętaj też że pomiędzy zakończeniem obecnej umowy a nową może być jakiś czasokres że zostaniesz bez neta.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 73
  • 0

Wymiana na funbox 6 za darmo?

Skoro z telefonu zrobiłem router LTE i dałem konsoli internet który działa bez problemu a jak tylko podłączę funbox 3  po kablu czy wifi to od razu brak sieci komunikat z tej gry. FunBox 3 tak się zachowuje jakby miał port jakiś nie przepuszczać i blokuje mnie z tą grą.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@Marcin-F1 rozumiem że próbowałeś resetu do fabryki, może wymiana na nową trójkę ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 73
  • 0

Wymiana na funbox 6 za darmo?

Reset fabryczny 3 razy, zmiana loginu z dopiskiem bez_ochrony- też nie pomaga, zapytałem się Orange że może router padł a oni że nie bardzo widzą że to router i zamówili technika. 

To też robiłem, Orange mi tak kazało

[wideo]

________________
* Dodano możliwość odtworzenia filmu w poście  – moderator Kinga


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53106
  • 617

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@Marcin-F1 wiesz z jakim adresem serwera łączysz się z konsoli? Spróbuj z kompa puścić ping i sprawdzisz osiągalność z alternatywnego źródła


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 73
  • 0

Wymiana na funbox 6 za darmo?

Nie wiem, jest to gra The Last OF Us w trybie multiplayer


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53106
  • 617

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@Marcin-F1 a jak inne gry?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 73
  • 0

Wymiana na funbox 6 za darmo?

Inna działa np Uncharted 4


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 73
  • 0

Wymiana na funbox 6 za darmo?

A jak wygląda sprawa wypowiedzenia umowy na czas nieokreślony i po zakończeniu umowy mogę od razu zawrzeć nową na czas nieokreślony z FunBox 6 ? Czy jest jakaś karencja? Czy technik też przyjdzie skoro już mam światłowód położony?