Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana na funbox 6 za darmo?

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@pferd wszystko co napisałem w poprzednim poście jest zgodne i potwierdzone na chwilę obecną.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 73
  • 0

Wymiana na funbox 6 za darmo?

A jak zrezygnuję z umowy na czas nieokreślony i podpiszę nowa umowę na czas nieokreślony  dostanę funbox 6?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@Marcin-F1 to zależy jeżeli zakończysz obecną umowę i podpiszesz całkiem nową - w tym przypadku aby otrzymać FB 6 musisz wybrać 600 Mb/s lub 1 Gb/s., druga opcja pozostajesz przy obecnej umowie przechodząc na czas określony z bezterminówki i podnosisz prędkość z np. 300 Mb do 600 Mb lub z 600 Mb do 1 Gb. W obu przypadkach przy wyborze lub pozostaniu przy 300 Mb nie dostaniesz FB 6 (przynajmniej na razie, kiedyś ma to się zmienić).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 73
  • 0

Wymiana na funbox 6 za darmo?


@slav72napisał(-a)

@Marcin-F1 to zależy jeżeli zakończysz obecną umowę i podpiszesz całkiem nową - w tym przypadku aby otrzymać FB 6 musisz wybrać 600 Mb/s lub 1 Gb/s., druga opcja pozostajesz przy obecnej umowie przechodząc na czas określony z bezterminówki i podnosisz prędkość z np. 300 Mb do 600 Mb lub z 600 Mb do 1 Gb. W obu przypadkach przy wyborze lub pozostaniu przy 300 Mb nie dostaniesz FB 6 (przynajmniej na razie, kiedyś ma to się zmienić).


Mam 1GB na czas nie określony


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@Marcin-F1 a widzisz, w tym przypadku kończysz obecną umowę i podpisujesz całkiem nową na 600 Mb lub 1 Gb wtedy otrzymasz FB 6. Niestety nie wiem czy przejście z bezterminówki na czas określony przy obecnej prędkości będzie uprawniało do otrzymania szóstki ( może ktoś z forum się orientuje co w takim przypadku, a jak nie to pozostaje rozmowa z konsulem).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 73
  • 0

Wymiana na funbox 6 za darmo?

W ofercie niby jest że jak na czas nie określony dają również FunBox 6


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@Marcin-F1 rozumiem, tylko czy nie są to oferty przy podpisywaniu nowej umowy bezterminowej lub na czas określony? 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 73
  • 0

Wymiana na funbox 6 za darmo?

Czyli rezygnuje całkowicie i zamawiam od nowa z instalacją?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@Marcin-F1 chcesz bezterminową czy terminową umowę? Widzę że masz zakładkę wymiana na funbox 6, co ona mówi?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 73
  • 0

Wymiana na funbox 6 za darmo?

Tylko bezterminowa mnie interesuje umowa.