Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana na funbox 6 za darmo?

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@Marcin-F1 miesięczny okres wypowiedzenia, następną umowę zawierasz bez karencji na drugi dzień, technik i tak musi przyjechać pomimo to że masz światłowód ale wizyta jest darmowa bo to nowa umowa. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Wymiana na funbox 6 za darmo?

Chcecie tipa na darmową wymianę na Funboxa 6 jak jesteście na bezterminowej? Bierzecie umowę terminową, po instalacji Funboxa rezygnujecie i już Wam tego Funboxa nie zabiorą. Umowa wraca na bezterminową po rezygnacji w ciągu 14 dni. Nie dziękujcie.

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@-brtk-  pewny tego jesteś co piszesz? 

Bo może jednak będzie przymus zdania FunBox6 i klient na powrót do starej umowy, dostanie to co miał FunBox 3.0😎


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Wymiana na funbox 6 za darmo?

Myślę, że szkoda zachodu będzie. I tak to nie będzie kosztowało nic takiej osoby.. 😉 W UPC przykładowo, są GigaConnectBoxy do 1Gb/s, ludzie biorą upgrade i rezygnują, GCB zostaje u nich, u mnie po zerwaniu umowy na neta, zostawili mi tego GCB do samego telefonu.. 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Wymiana na funbox 6 za darmo?

Odkopię trochę temat.

 

Wiecie już jak Orange podchodzi do sprawy z tym dawaniem/zabieraniem nowego funboxa ?

 

Jeżeli wezmę na próbę 1 Gb/s w opcji bezterminowej, dostanę Funboxa 6, i po pewnym czasie stwierdzę, że wystarczy mi 300 Mb/s i zrobię przyjmijmy upgrade umowy do terminowej 24 miesięcznej to każą oddać Funboxa 6 i dadzą Funbox 3 ? 

 

Jak ktoś z Was robił już takie kombinacje, proszę o info jak to wygląda.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@user6541  trudno powiedzieć jak to w praktyce by wyglądało, z tego co tu aktywnie obserwuję tematy o FB 6 to nikt jeszcze takiej kombinacji nie przeprowadzał. Z mojej strony proponuję bez zbędnych kombinacji wziąć 600 Mb jest to dobra alternatywa pomiędzy 300 Mb a 1 Gb a i cena 10zł/mies. różnicy w tą czy tamtą.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52617
  • 705

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@_Artek_ podejrzewam, że przechodząc na opcję 300 Mbit/s, to pewnie router zostanie zamieniony na FunBox-a 3. FinBox 6 jest tylko dla opcji 600 Mbit/s oraz 1Gbit/s. Jeżeli zależy Tobie na FunBox-ie 6, to nie możesz mieć internetu po niżej 600 Mbit/s.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Wymiana na funbox 6 za darmo?

Podejrzewam, że zostawia FB 6, bo szkoda zachodu będzie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52617
  • 705

Wymiana na funbox 6 za darmo?

Przecież FunBox jest od 600Mbit. Jak przejść,ie na 300Mbit, to myślisz, że zostawią FunNox-a 6, a nie zmienią na 3?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Wymiana na funbox 6 za darmo?

Tak jak pisałem, sądzę że będzie im szkoda zachodu. W UPC np. GigaConnectBox jest też tylko do 1Gb/s, a ludzie biorą na testy 1Gb/s, rezygnują, a modem zostaje.

Więcej będzie ich kosztować wymiana routera niż pozostawienie go do niższej prędkości raczej.

Jeśli będą to jednostkowe przypadki, to pewnie będą zostawiać, jak zaczną ludzie robić tak masowo, to pewnie zaczną wymieniać.