Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana na funbox 6 za darmo?

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@user6541  masz rację, bierz 600 i umowę terminową, będzie to najlepsza alternatywa (osobiście mam taką i chwalę sobie, jest ok).


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 24
  • 0

Wymiana na funbox 6 za darmo?

Jak to jest teraz w tym Funbox 6? Mam obecnie 300 Mbit/s oraz Funbox 3. We wtorek na czacie konsultant potwierdził mi, że mogę bezpłatnie wymienić router na Funbox 6. Nie było wzmianki o zmianie prędkości. Dziś się na to zdecydowałem, a inna konsultantka powiedziała mi, że nie ma teraz w ogóle dostępnych Funbox 6. Nawet jakbym chciał przedłużyć umowę, podnieść prędkość internetu to i tak dostanę Funbox 3...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@coo być może są jakieś braki magazynowe i przejściowe problemy z nowym sprzętem (braki w komponentach są u wielu producentów w różnych gałęziach przemysłu), ale z tego co się orientuję to szóstkę dostaniesz od prędkości 600 bez opłaty dodatkowej (czyli musiałbyś podnieść prędkość) lub zostawić 300 ale wtedy opłata 129 zł ekstra jednorazowo za wymianę. Do 300 nadal dają trójkę.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 24
  • 0

Wymiana na funbox 6 za darmo?

A czy podniesienie prędkości do 600 wiąże się z tym, że muszę mieć ją do końca okresu oznaczonego?

Czy jak zmniejszę znów do 300 to ponownie będą mi musieli dać Funbox 3?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@coo  jak zmienisz prędkość "w dół" to zmienisz umowę i raczej będziesz musiał zdać 6 a dostaniesz 3 (piszę "raczej", gdyż nie jestem pewien, musisz dopytać co do szczegółów), po co chcesz zmieniać to raptem 10 zł więcej miesięcznie.

PS.

Dowiaduj się w salonie być może nowe partie sprzętu zaczną w końcu docierać.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@coo nie ma obecnie znaczenia czy podnosisz prędkość w trakcie umowy czy przedłużasz umowę fb6 nie dostaniesz. Obecnie fb6 tylko dla nowych umow od 600Mb/s


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@PARANOJA  skąd taka informacja, jesteś tego pewien?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@slav72 @PARANOJA @coo Ostatnio mocno węszyłem temat z Funboxami. Na dniach będę brał w umowie bezterminowej internet, gdzie dają Funboxa 6. Po miesiącu planuje przejść na 300 Mb/s w umowie terminowej. Od konsultanta dostałem informację, że Funbox 6 pozostanie i nikt nie będzie go wymieniał na Funboxa 3. Tylko w moim przypadku będzie to nowa umowa, a nie już trwająca.

 

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 24
  • 0

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@user6541 W sumie to też całkiem ciekawa opcja. Może tak spróbuję, bo niebawem i tak mi się kończy okres oznaczony umowy.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@user6541  czy nadal na bezterminówce jest wyższy abonament miesięczny niż na terminowej (pytam bo tak było, ale może coś się zmieniło ostatnio)?