Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wolny internet nawet 8kb/s


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Wolny internet nawet 8kb/s

Mam router Sagemcom Fast i mój internet nigdy nie przekraczał prędkości 5mb/s, praktycznie zawsze było to 1 albo 2 mb/s teraz mój internet spowolnił do 8 kb/s. Orange co to ma być? Proszę o wyjaśnienia!16535938251753981898826159022724.jpg

 

_________________

Wpis edytowany, dodanie zdjęcia z załącznika - Wiktor

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wolny internet nawet 8kb/s

@kacperjoachimia  na forum nie uzyskasz "wyjaśnień" od dostawcy. Nasz Orange, to forum samopomocowe. Wypowiadają się tutaj głównie tacy sami klienci Orange jak Ty. Jeśli rzeczywiście chcesz uzyskać jakieś wyjaśnienia to powinieneś złożyć reklamację na jakość usługi, choćby za pośrednictwem czata, albo innego kanału kontaktu ze służbami Orange - tu masz informacje:  https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Wolny internet nawet 8kb/s

@kacperjoachimia  wyjaśniam: 

Sagemcom fast to rodzina modemów, więc proszę o konkretny symbol. 

Proszę o dokładny opis usługi I sposób wykonania pomiaru.

 Proszę o właściwe jednostki miary prędkości, które określamy za pomocą Mb/sek

Przydałby się również opis podjętych działań ( restart, reset, testy na innym sprzęcie itp) oraz opis instalacji I sposób doprowadzenia linii. Im więcej opiszesz, tym więcej podpowiemy i wyjaśnimy 

Sam opis, że nie działa, to trochę mało...

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Wolny internet nawet 8kb/s

@kacperjoachimia czy masz wszystkie faktury opłacone? Może którąś przeoczyłeś i nie jest jeszcze opłacona. Warto by to zweryfikować.

Anonim

Nie dotyczy

Wolny internet nawet 8kb/s

@ketrasaArtur jak dla mnie to prędkość za niska na windykację. Chodź jak wyżej już padło kontakt z BOK powinien coś więcej wyjaśnić. 

Anonim

Nie dotyczy

Wolny internet nawet 8kb/s

Albo usterka internetu, albo nie płaci rachunków, @kacperjoachimia  kontakt z Orange polecam 😎


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Wolny internet nawet 8kb/s

Od kiedy prędkość internetu mierzy się w menadżerze zadań? Zrób jakiś speed test na stronie, aby było obciążenie łączą jakieś.