Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Trasy pakietów w Polsce w Orange Światłowód


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Trasy pakietów w Polsce w Orange Światłowód

Chyba coś się zadziało w tym temacie - zawsze na pomarańczowym światłowodzie w Warszawie miałem po 25-40 pingu przez przekierowanie przez Wiedeń albo Frankfurt. Dzisiaj po odpaleniu cs2 ku mojemu zdziwieniu ping wynosił 1-2 ms bezpośrednio do Warszawy! Oby tak zostało na dłużej 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2515
  • 9018
  • 45

Trasy pakietów w Polsce w Orange Światłowód


@sebaswiderskinapisał(-a)

gram właśnie casuala cs2 - ping 22


I co dajesz radę bo kolega z postu miał 38 i lali go okrutnie 😁


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Trasy pakietów w Polsce w Orange Światłowód

@marder nie grałem ostatnio w cs. Moją uwagę skupiam na enshrouded obecnie. Nie no 38 ping przecież to się nie da grać. A tak poważnie to bez komentarza. 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 69
  • 0

Trasy pakietów w Polsce w Orange Światłowód

To nie jest tak jak myślicie więc się nie śmiejcie. Gorzej że robi to pracownik Orange. 

 

Na przykładzie Fify w którą grałem. Otoz na Niemczech było u mnie 24 ms czyli niski ping, nie 38 ms jw. 

 

A jednak gdy pojawił się serwer w Warszawie i pokazuje 10 ms to NAPRAWDĘ CZUĆ różnice. Nie wiem czy o same cyferki tu chodzi bo w teorii chyba czlowiek nie powinien odczuć 12 ms, jednak czuć. Mniej dziwnych odbitek piłki, w dynamicznych zwrotach piłkarza przeciwnika nie czuć żadnego opóźnienia itd 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Trasy pakietów w Polsce w Orange Światłowód

czyli jednak da się...a tyle lat w Orange się nie dało 😉

brawo Orange

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22114
  • 181

Trasy pakietów w Polsce w Orange Światłowód

@pawel__b 

Kropla drąży skałę?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2515
  • 9018
  • 45

Trasy pakietów w Polsce w Orange Światłowód

@Katamari więcej Ci pomoże lepszy procek i GPU niż 20ms. Latami grałem w multi strzelanki FPP zaczynając od Battlefield Bad Company i nigdy lepszy ping o 20ms nie przełożył się na to że nagle byłem pro-graczem. Zgodzę się gdy ping mocno skacze ale poniżej 50ms to nawet nie jest mrugnięcie okiem.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 69
  • 0

Trasy pakietów w Polsce w Orange Światłowód

Gram na ps5. 

Mówię serio, naprawdę czuć różnice. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Trasy pakietów w Polsce w Orange Światłowód

Panowie, może być różnica jeśli jest bezpośredni peering między Orange a Valve, po prostu jest większa szansa na mniejszy jitter ale wydajny sprzęt tęz ma znaczenie


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 456
  • 867
  • 3

Trasy pakietów w Polsce w Orange Światłowód

@lobstereq  potwierdzam coś zmienili. byłem w szoku myśląc że to kolejny bug CS2 że mam ping 1ms. Pozdro dla sieciowca który to spinał, pewnie to czyta 🙂