Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozłącza mi internet dosłownie na sekundę po czym wraca co jedna/dwie godziny. Modem-funbox 6


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Rozłącza mi internet dosłownie na sekundę po czym wraca co jedna/dwie godziny. Modem-funbox 6

rozlacza mi internet doslownie na sekunde po czym wraca co jedna/dwie godziny modem-funbox .

jaka moze byc przyczyna lub jak rozwiazac problem. 

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13979
  • 57515
  • 692

rozlacza mi internet doslownie na sekunde po czym wraca co jedna/dwie godziny modem-funbox 6

@igorek4178 Pytanie, co to znaczy rozłącza internet? Czy na modemie traci synchronizację-połączenie, czy sesję (@), na kablu ethernet czy po wifi. na ilu urządzeniach i jak to sprawdzałeś? Puszczałeś Ping ciągły? Pytań wiele, ale trudno coś określić bez danych...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6040
  • 24665
  • 209

rozlacza mi internet doslownie na sekunde po czym wraca co jedna/dwie godziny modem-funbox 6

Światłowód nie traci połączeń w ten sposób, ani ich tak szybko nie odzyskuje. Napisz @igorek4178 coś więcej.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Rozłącza mi internet dosłownie na sekundę po czym wraca co jedna/dwie godziny. Modem-funbox 6

Korzystam z internetu podpiętego przez ethernet do ps5 i nagle rozłącza internet na sekundę po czym się połączą. To znaczy traci synchronizacja czyli? Jak coś to nie przez kabel ethernet bo na dwóch kablach jest tak samo 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13979
  • 57515
  • 692

Rozłącza mi internet dosłownie na sekundę po czym wraca co jedna/dwie godziny. Modem-funbox 6

@igorek4178  czy dostrzegasz na innych urządzeniach to samo? Jak to się często dzieje? Puść ping -t z laptopa/ komputera i sprawdź czy to usługa czy konsola vwsriuje. Jak się świecą w trakcie przerw diody? Co w menu pokazuje np o czasie trwania sesji?

Zmień port na switchu w FB jako pierwszą czynność 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6040
  • 24665
  • 209

Rozłącza mi internet dosłownie na sekundę po czym wraca co jedna/dwie godziny. Modem-funbox 6


@igorek4178napisał(-a)

...

Jak coś to nie przez kabel ethernet bo na dwóch kablach jest tak samo 


Czyli oba kable zepsute? Może po prostu wtyczka nie kontaktuje z którejś strony? Miałem taką sytuację, wystarczyło rzucić okiem na diody w gniazdku FB, i poprawić wtyczkę. Upewnij się gdzie jest problem: między PS a FB czy na linii FB - internet.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Rozłącza mi internet dosłownie na sekundę po czym wraca co jedna/dwie godziny. Modem-funbox 6

Dam znać jutro