Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozłącza mi internet dosłownie na sekundę po czym wraca co jedna/dwie godziny. Modem-funbox 6


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 62
  • 0

Rozłącza mi internet dosłownie na sekundę po czym wraca co jedna/dwie godziny. Modem-funbox 6

Pisałeś że rozłącza Ci na kablu ethernet a teraz piszesz że na 2.4ghz. To jak jest w końcu?.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

Rozłącza mi internet dosłownie na sekundę po czym wraca co jedna/dwie godziny. Modem-funbox 6

A jak jest na kablu ethernet  to nie mozna zmienić GHz w internecie?

 


@Rbejnapisał(-a)

Pisałeś że rozłącza Ci na kablu ethernet a teraz piszesz że na 2.4ghz. To jak jest w końcu?.

Jakby znalazłem powód tego dlaczego mi wyrzuca internet 

 

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6093
  • 24935
  • 210

Rozłącza mi internet dosłownie na sekundę po czym wraca co jedna/dwie godziny. Modem-funbox 6


@igorek4178napisał(-a)

A jak jest na kablu ethernet  to nie mozna zmienić GHz w internecie?

 


Nie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

Rozłącza mi internet dosłownie na sekundę po czym wraca co jedna/dwie godziny. Modem-funbox 6

No to widzisz zmieniłem t I już nie wywala więc jednak coś znaczy 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6093
  • 24935
  • 210

Rozłącza mi internet dosłownie na sekundę po czym wraca co jedna/dwie godziny. Modem-funbox 6


@igorek4178napisał(-a)

No to widzisz zmieniłem t I już nie wywala więc jednak coś znaczy 


Znaczy tyle że masz połączenie WiFi, a napisałeś że masz połączenie kablowe. Robisz nas w konia, zapewne przypadkowo, ale dzięki temu dostajesz rady niepasujące do faktycznej sytuacji.

Powodzenia.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

Rozłącza mi internet dosłownie na sekundę po czym wraca co jedna/dwie godziny. Modem-funbox 6

Aha czyli twoim zdaniem nie mam podłączonego kabla ethernetu, wiesz lepiej rozumiem 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2242
  • 8414
  • 33

Rozłącza mi internet dosłownie na sekundę po czym wraca co jedna/dwie godziny. Modem-funbox 6

może masz podłączony, może tam gdzie trzeba, ale nie masz pewności którędy się łączysz. Rozłącz wszystko i testuj na jednym urządzeniu. Potem podłączaj kolejne.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6093
  • 24935
  • 210

Rozłącza mi internet dosłownie na sekundę po czym wraca co jedna/dwie godziny. Modem-funbox 6


@igorek4178napisał(-a)

Aha czyli twoim zdaniem nie mam podłączonego kabla ethernetu, wiesz lepiej rozumiem 


Nie denerwuj się, ale problem właśnie w tym, że nie rozumiesz. Zmieniać parametry radia WiFi możesz, ale nie ma to żadnego związku z połączeniami eternetowymi. Jeśli nie wprowadzisz jakiejś systematyczności do swoich testów, to się nie dowiesz w czym jest problem. Ale skoro @Rbej napisał że to znana przypadłość PS5, to może ma rację; osobiście nigdy tej konsoli na oczy nie widziałem.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2733
  • 10025
  • 52

Rozłącza mi internet dosłownie na sekundę po czym wraca co jedna/dwie godziny. Modem-funbox 6

@Rbej Nie potwierdzam. Miałem PS5 z 2 lata po kablu i żadnych najmniejszych problemów z netem. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 62
  • 0

Rozłącza mi internet dosłownie na sekundę po czym wraca co jedna/dwie godziny. Modem-funbox 6

https://www.youtube.com/watch?v=O9DcAymPt5g

 

Rozwiązanie problemu. Komentarze potwierdzają zarówno istnienie problemu jak i rozwiązanie jego.

 

Jak miałem internet UPC, to losowo rozłączało mi po kablu. Na Orange nie wiem, bo teraz mało używam PS5. Ale widocznie na Orange rozłącza również, bo autor tego tematu ma taki problem.