Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szybkość światłowodu

Anonim

Nie dotyczy

Szybkość światłowodu

@rudebhoy Jeśli masz możliwość, sprawdź to tak jak napisałem na laptopie - wtedy zamiast jutro jechać z kablem, pojedziesz po prostu po nowy jeśli to wina kabla. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 3
  • 0

Szybkość światłowodu


@Anonimnapisał(-a)

@rudebhoy Jeśli masz możliwość, sprawdź to tak jak napisałem na laptopie - wtedy zamiast jutro jechać z kablem, pojedziesz po prostu po nowy jeśli to wina kabla. 


na laptopie niestety karta sieciowa jest do 100mb/s, tam wifi jest lepsze i dlatego osiąga koło 200.

Anonim

Nie dotyczy

Szybkość światłowodu

Omomierz dwie (szpilki, igły) w ten partyzancki sposób sprawdzić kabel na stykach. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 3
  • 0

Szybkość światłowodu


@rudebhoynapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@rudebhoy Jeśli masz możliwość, sprawdź to tak jak napisałem na laptopie - wtedy zamiast jutro jechać z kablem, pojedziesz po prostu po nowy jeśli to wina kabla. 


na laptopie niestety karta sieciowa jest do 100mb/s, tam wifi jest lepsze i dlatego osiąga koło 200.


sorry, ja nie pajemaju 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 3
  • 0

Szybkość światłowodu


@Anonimnapisał(-a)

Omomierz dwie (szpilki, igły) w ten partyzancki sposób sprawdzić kabel na stykach. 

 

To tu miało być 😉

 


sorry, ja nie pajemaju Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Szybkość światłowodu

Sprawdzić, czy jest przejście na wszystkich stykach, jak się nie ma testera. 

A do routera jest jeszcze coś wpięte? Wypiąć i zostawić tylko tego kompa.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 3
  • 0

Szybkość światłowodu

niestety nie mam pojęcia jak sie sprawdza te przejscia na stykach  a w routerze nie ma nic poza tym wpiętego.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Szybkość światłowodu

Zapewne wina kabla jest, dużo razy się z takim czymś spotykałem. Fabryczne kable są robione masowo i często szwankują. Najpierw podmień to co najmniej kosztowne, czyli kabel, później będziesz się martwił dalej jak nie pomoże.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 3
  • 0

Szybkość światłowodu

tak też zrobię, ale zanim zakupie nowy sprawdzę ten.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 3
  • 0

Szybkość światłowodu

Kabel jednak był powodem problemu. Oryginalny, nowo zakupiony i jak się okazuje zapewne na zaciskach mu coś nie gra. Kupiłem dzisiaj kolejny, również 5e i jak widać na załączonym obrazku śmiga tak jak powinno.

Dzięki wszystkim za pomoc. 


test.png

 

https://www.speedtest.net/result/7978891251