Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stały Adres IP na łączu FTTH

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Stały Adres IP na łączu FTTH

Witam 

Mam takie pytanie do panów z Orange jak chodził "Opiekun Domu" i zachęcał do podpisania umowy zapytałem się czy jest możliwość nabycia stałego adresy IP. - Oczywiście nie ma problemu po zainstalowaniu usłygi proszę się udać do salonu Orange wypełnić formularz i po sprawie. Tak też zrobiłem ale w salonie powiedzieli że osoba Fizyczna nie ma możliwości na Światłowodzie mieć stały adrea IP - Dlaczego ?

W innych firmach jest to możliwe i jakoś działa mało tego to mam problem z połączeniem serwera który stoi w domu 

Pozdrawiam 

Krzysiek 

 

PS: kiedy będzie możliwość dostania Stałego IP dla osoby fizycznej 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Stały Adres IP FTTH

Na tę chwile nie ma. Po za tym stały adres to połowa sukcesu dla własnego serwera pocztowego. Musisz mieć jeszcze dostęp do revDNS, co by mieć kontrolę nad hostem wykupionego IP. Nie wiem czy Orage to udostępnia w standardzie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

37 ODPOW. 37
Anonim

Nie dotyczy

Stały Adres IP na łączu FTTH

@Kaśkunek_35 myślę że może być z tym problem. Zadzwoń do BOK i zapytaj co możn aw tej kwestii zrobić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Stały Adres IP na łączu FTTH

Na FTTH i dziś firmy też nie mają stałego IP.
Jest tylko na Neostradzie na miedzi lub łączach dedykowanych dla dużych firm.
Anonim

Nie dotyczy

Stały Adres IP na łączu FTTH

Na FTTH niema ale jest tutaj


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Stały Adres IP na łączu FTTH

Mam światłowód nie neostrade 80 czy tą niższą a jaka jest różnica między neo a FTTH no oprócz wiadomo szybkości jakości itp i tak musi przejść przez punkt  który przydziela IP.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 62
  • 54
  • 0

Stały Adres IP na łączu FTTH

Jest usługa Biznes Pakiet po światłowodzie ze stałym adresem ip. Mozna mieć cztero lub ośmio adresowa podsieć...

I jest dedykowana dla biznesu...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Stały Adres IP na łączu FTTH


Kaśkunek_35 napisał(-a):

Mam światłowód nie neostrade 80 czy tą niższą a jaka jest różnica między neo a FTTH no oprócz wiadomo szybkości jakości itp i tak musi przejść przez punkt  który przydziela IP.


Podstawowa różnica to "medium" - neostrada, niezależnie od prędkości wymaga kabla np. miedzianego, po którym może być realizowana stacjonarna telefonia w tradycyjnej technologii - nawet jeżeli nie chcesz numeru stacjonarnego płacisz za utrzymanie łącza, a światłowód to zupełnie inny przewód i np. nie ma opłaty za utrzymanie łącza.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Stały Adres IP na łączu FTTH


Kaśkunek_35 napisał(-a):

Witam 

Mam takie pytanie do panów z Orange jak chodził "Opiekun Domu" i zachęcał do podpisania umowy zapytałem się czy jest możliwość nabycia stałego adresy IP. - Oczywiście nie ma problemu po zainstalowaniu usłygi proszę się udać do salonu Orange wypełnić formularz i po sprawie. Tak też zrobiłem ale w salonie powiedzieli że osoba Fizyczna nie ma możliwości na Światłowodzie mieć stały adrea IP - Dlaczego ?

W innych firmach jest to możliwe i jakoś działa mało tego to mam problem z połączeniem serwera który stoi w domu 

Pozdrawiam 

Krzysiek 

 

PS: kiedy będzie możliwość dostania Stałego IP dla osoby fizycznej 


jeżeli zmienisz ofertę z Neo na BPA (po FTTH oczywiście)

http://www.orange.pl/kid,4003367697,id,4004756324,article.html


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 5
  • 2

Stały Adres IP na łączu FTTH

Promocja przeznaczona jest dla klientów niebędących konsumentami w rozumieniu prze pisów ustawy prawo telekomunikacyjne
Pan w domu wprowadził Cie w błąd. Swoją drogą w slonach Biznes PAkietu się nie zamawia, tylko u opiekuna klienta biznesowego Orange
 

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Stały Adres IP na łączu FTTH

Stały adres IP na Neostradzie? Chyba miałeś na myśli DSL.