Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stały Adres IP na łączu FTTH

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 5
  • 2

Stały Adres IP na łączu FTTH

Neostrada to tylko nazwa promocji. Zresztą była kiedyś promocja neostrada biznes ze stałym adresem ip i jak widać w nazwie jest "neostrada"

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Stały Adres IP na łączu FTTH

@Kaśkunek_35

Rozważ proszę, czy któryś z wpisów nie zasłużył na szlachetne miano: 'Zaakceptuj jako rozwiązanie' 🙂

 

Pozdrawiam,
Rafał


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Stały Adres IP FTTH

Witam 

Czy we może ktoś czy jest już możliwość uzyskania stałego IP na Łączu Światłowodowym ? tylko na FTTH nie na neostradzie zwykłej.

Mam ustawiony NAS jako serwer poczty i ciągle mi wywalają błędy z przyczyn zmiennego IP i używania "półproduktów" typu no-IP itp.

 

Pozdrowionka i Życzę miłej Majówki 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Stały Adres IP FTTH

Na tę chwile nie ma. Po za tym stały adres to połowa sukcesu dla własnego serwera pocztowego. Musisz mieć jeszcze dostęp do revDNS, co by mieć kontrolę nad hostem wykupionego IP. Nie wiem czy Orage to udostępnia w standardzie.

Anonim

Nie dotyczy

Stały Adres IP FTTH


Kaśkunek_35 napisał(-a):

Witam 

Czy we może ktoś czy jest już możliwość uzyskania stałego IP na Łączu Światłowodowym ? tylko na FTTH nie na neostradzie zwykłej.

Mam ustawiony NAS jako serwer poczty i ciągle mi wywalają błędy z przyczyn zmiennego IP i używania "półproduktów" typu no-IP itp.

 

Pozdrowionka i Życzę miłej Majówki 


Nie mam i nie będzie juz takie pytanie zadawaleśEmotikon: Wściekły


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Stały Adres IP FTTH

Myślałem że coś się zmieniło wiem o tym że zadawałem to pytanie rok temu mogło by coś zmienić przydało by się możliwość stałego IP 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Stały Adres IP FTTH

Jest oferta Biznes Pakiet ze stałym IP na FTTH.
Anonim

Nie dotyczy

Stały Adres IP FTTH

Owszem oferta biznesowa ma taką możliwość, szkoda ze klienci indywidualni nie mają takiej możliwości nawet za opłatą dodatkową, np 10 zł/msc.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Stały Adres IP FTTH

@Kaśkunek_35
zachęcam Cię do oznaczenia wpisu │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem okazał się najbardziej przydatny. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Stały Adres IP FTTH

Witam.

Czy ORANGE myśli nad wprowadzeniem stałego adresu IP by abonent miał większe możliwości dysponowania łączem co także ma istotny wpływ na zmniejszenie czasu opóźnień na łączu bo sam bym był zainteresowany.