Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spadek prędkości wysyłania


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 46
  • 0

Spadek prędkości wysyłania

@agat13 też niestety mi się wydaje, że to tylko odświeżenie usługi, bo ostatnio było tak samo... na naprawę linii raczej nie ma co liczyć. na 10 minut kolejne 10 błędów teraz. SNR się póki co utrzymuje na 6.4, może będzie stabilnie i bez zerwań. no a z tym przewodem nowym zrobię jakąś różnicę czy nie bardzo?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Spadek prędkości wysyłania

@anastasia6Poczekaj troszkę i sprawdź jak działa w tym miejscu, bo nie będzie porównania. Później dla wygody zawsze warto dać nową instalację. Takie mam doświadczenie


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 46
  • 0

Spadek prędkości wysyłania

@agat13 właśnie problem w tym, że pracuję na komputerze i nie mogę sobie pozwolić na przeniesienie tego routera i przepięcie na ten krótszy przewód na stałe 😞 a na tamtym krótszym SNR większy i błędami sypie bardzo rzadko, więc myślę, że mimo wszystko może warto wymienić już teraz od razu...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Spadek prędkości wysyłania

@anastasia6To, co pisze to tylko porady bez testów na miejscu. To, że ja to tak widzę, nie znaczy, że Ty musisz tak działać. Ja bym wymienił dla spokojności sumienia i pewności działania...Tylko sugeruję działania w celu szerszej diagnostyki w czasie. To przecież Ty pracujesz i użytkujesz usługę. To TY wiesz czego chcesz i jak chcesz to ustawić. Przestaw i obserwuj mając na uwadze to, że w przypadku pogorszenia się jakości już wiesz jak działać i sprawdzać, bo to właśnie od pewnego czasu z nami robisz...Nauczyłaś się na co zwracać uwagę i jak wyciągać wnioski- jesteś świadoma usługi 😉


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 46
  • 0

Spadek prędkości wysyłania

@agat13 racja, bardzo dziękuję za pomoc i wszystkie uwagi 🙂  teraz już będę wiedzieć jak działać i o co pytać. w razie dalszych problemów na pewno się tu znowu pojawię z pytaniami... i właśnie sprawdziłam, że DLM już obciął upload o 0.2... ale download bez zmian, co mnie dziwi, bo zawsze mi download obcinalo. no nic, oby tak drastycznie jak wcześniej tego uploadu nie obciął. mam nadzieję, że jak najszybciej pojawią się plany budowy światłowodu, żeby zrezygnować z tej nieszczęsnej neostrady.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Spadek prędkości wysyłania

@anastasia6Nie trać ducha...walcz o lepszą jakość łącza, bo można...;)

Obserwuj i informuj, zawsze się wypowiemy