Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaby Internet

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 112
  • 0

Słaby Internet

  •  

Screenshot_20210406-112408_Photos.jpg

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Słaby Internet

@Burillo OK, dzięki za dokumentację. Teraz pewnie spece od kabli się wypowiedzą.

 

We wspomninym wcześniej przeze mnie przypadku do diagnostyki połączenia można było użyć telefonu bo na linii była świadczona klasyczna usługa telefoniczna. U ciebie nie jestem pewien czy to coś da bo wygląda na to że masz telefon stacjonarny w VoIP...

 

Ale czy gdy podłączysz do tego nowego kabla zwykły aparat telefoniczny to jest sygnał?

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 112
  • 0

Słaby Internet

Tak u mnie jest VoIP i nie ma sygnału gdy tak podłacze 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Słaby Internet

@Burillo dopytam: do końcówki tego kabla z podwieszki? To ważne, by wyeliminować elektryczny kabel 

Linka to nie jest najlepszy pomysł, bo przeważnie to również płaski kabel bez przeplotu


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Słaby Internet

@Burillo  VOiPa podłączasz pod gniazdo w funboxie (zielone chyba 🤔).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 112
  • 0

Słaby Internet

W sklepie gość powiedział że tylko linkę da się zakuć. Nie kumam tego z tym kablem elektrycznym.. to jest kabel bezpośrednio z słupa więc gdzie to mam wpiąć?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Słaby Internet

@Burillo: no to wygląda na to że więcej sam nie zrobisz. Zgłoś problem do dostawcy.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Słaby Internet

@Burillo to dziwne, bo takiego kabla nigdy do słupa żaden instalator nie układał. Albo samoróbka , albo jest jeszcze jedno złącze. Prośba, sprawdź czy do słupa( !?!) na pewno biegnie ten elekrtyk? Do takich małych słupków czasem pod ziemią ludzie układali, ale do tych słupów z podwieszką nigdy. Szczerze? Niewiele zmieniłeś. Problemem jest według mnie linia przychodzącą do domu


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Słaby Internet

@Burillo  z tą podwieszką ze słupa to już nie Twoja "mańka", tak jak mówi kolega @j131 pozostaje zrobić zgłoszenie do operatora, oni sprawdzą linię ewentualnie przyślą ekipę.

PS.

@sebaswiderski  też Ci pisał o zrobieniu zgłoszenia.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Słaby Internet

@agat13  wygląda to jakby robione za dawnych czasów "w czynie społecznym" co było pod ręką to było montowane.