Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Routing opentransit

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 18
  • 1

Routing opentransit

Chodzi Ci czy dostałem potwierdzenie, że dostali wiadomość? To tak dostałem z ich automatu "przyjęliśmy wiadomość wysłaną na adres bok@orange.pl. Zajmujemy się sprawą i odpowiedzi udzielimy jak najszybciej.  Większość spraw realizujemy do 7 dni."


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Routing opentransit

Dzięki! Jak sytuacja się nie poprawi to wyślę wiadomość, jeśl po 7 dniach nie otrzymam odpowiedzi, puszczę proxowany automat do wysyłki zgłoszeń z logami. Nie odkopią się. 

Anonim

Nie dotyczy

Routing opentransit


emjot napisał(-a):

Dzięki! Jak sytuacja się nie poprawi to wyślę wiadomość, jeśl po 7 dniach nie otrzymam odpowiedzi, puszczę proxowany automat do wysyłki zgłoszeń z logami. Nie odkopią się. 


@emjotMyślę że wtedy trafisz na czarna listę.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Routing opentransit

Korzystając wyłącznie z jednego adresu e-mail pewnie tak 😉 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 18
  • 1

Routing opentransit

Dzisiaj (30.12.2017) dostałem odpowiedź na maila wysłanego 26.10.2017 . Odpowiedz przyszła z innego maila w dodatku osoba co odpowiadała zignorowała część moich pytań, próśb w ogóle się nie odniosła do nich. 🙂 Więc zwracam honor ktoś, przegląda te maile :P.

Edit: A i zapomniałem dodać, że główną sprawę w jakiej pisałem maila to zignorowali. Oraz to że, od 13.11 nie mam usług stacjonarnych a pisali jakbym miał. Więc, albo mail szedł od nich dwa miesiące (gdy miałem jeszcze usługi), albo nie zrobili dokładnego researchu. 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Routing opentransit

Ja w korespondecji z każdym dostawcą nauczyłem się numerować pytania, w stylu:

 

Proszę o odpowiedź na poniższe pytania:

1. 

2.

3.

itd.

 

Wtedy większa szansa, że nie zignorują większości 🙂 

 edit: Chociaż za tą kasę, za którą tam siedzi ten support to się nie dziwie. 

 

edit2: Kontaktowałem się z klientami oraz znajomymi, problem potwierdziło kilka osób (poza granicami naszego kraju), których ruch również przechodzi przez opentransit dzierżawiony innym dostawcom. 

Póki co zgłaszają u swoich ISP problem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 18
  • 1

Routing opentransit

A Tobie odpisali?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Routing opentransit

U mnie chcieli wymienić modem, więc darowałem sobie dalszy kontakt.A co do proxowanych maili nie miałem czasu się tym zająć jeszcze.

 

edit: Najśmieszniejsze jest to, że jak postawie sobie VPNa w jednym z popularniejszych DC w polsce to mam niższe latency do Sztokholmu niż bez VPNa, to dopiero parodia.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Routing opentransit

Przypadek? Orange nisko prawie na poziomie internetu mobilnego.

 

https://ispspeedindex.netflix.com/country/poland/