Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Routing ogólnie


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Routing ogólnie

@sebaswiderski a ja rozumiem, że pracujesz w Orange i pewnych rzeczy nie możesz napisać.. bo różnice w problemach widać gołym okiem. :cathappy: Więc koniec tematu w tym kierunku, bo ten temat dotyczy routingu w Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Routing ogólnie

Najgorsze jest to, że Orange ewidentnie wprowadza klientów w błąd - przynajmniej w przypadku oferty dla Warszawy dając do zrozumienia, że takich problemów w Orange nie ma - hasło "brak opóźnień – grasz bez lagów w swoje ulubione gry online." - to jest jawne wprowadzanie w błąd. 

Zakładając, że moją ulubioną grą jest Counter-Strike: Global Offensive i chcę grać ze znajomymi na serwerze w Polsce - to opóźnienie wynosi 50ms+ i często traci pakiety 1-4%.... Więc halo - jak bez lagów? ...

Lagi są i to momentami okropne. W dodatku - hasło brak opóźnień oznacza, że ping do każdego serwera powinien wynosić uwaga - =0ms. A tak nie jest. Opóźnienia są i to wysokie, są lagi i to odczuwalne w całkiem pokaźnej ilości gier. 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Routing ogólnie

@Anonim: i tu się w 100% zgodzę. Takie sprawy trzeba zgłaszać do instytucji zajmujących się rynkiem konsumenckim. Orange zabuli wiele milionów kary.
Anonim

Nie dotyczy

Routing ogólnie

Co może tez poprawić ta sytuacje :catwink: 

 

warto to ogarnąć :catvery-happy:


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Routing ogólnie

Wątpię. Jedyne co - i ten temat osobiście drążę różnymi kanałami - to przywrócenie kategorii zgłoszeń uszkodzenia Neostrady dotyczącej problemów z wybranymi serwisami. Kategoria jest zlikwidowana i większość zgłoszeń nie jest merytorycznie realizowana.
Anonim

Nie dotyczy

Routing ogólnie

Napisałem do UOKiK. Ciekawy jestem, co z tego wyniknie. Tak beznadziejnego dostawcy nigdy nie było. I już nikt tego dna nie przebije - bo się po prostu nie da. W gry P2P absolutnie nie da się grać... To jest po prostu... a z resztą.... nie wypada używać słów, które są synonimem nazwy Orange publicznie.... bo są same obelgi - tylko na to zasługujecie... 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Routing ogólnie

A co do nich dokładnie napisałeś? 

Anonim

Nie dotyczy

Routing ogólnie

@-brtk- Obecnie poszło tylko zapytanie gdzie i jak mogę zgłosić takie naruszenie, bo nie mam pojęcia co i jak w tym kierunku. Czekam na odpowiedź - dopiero potem pójdę dalej 😅


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Routing ogólnie

Ale napisałeś na słaby routing, czy na stwierdzenie "gry bez opóźnień i lagów"?

Ogólnie to do UKE powinno się pisać jak ma się mocną podstawę i wyczerpało się już inne środki komunikacji ze sprzedawcą.

Anonim

Nie dotyczy

Routing ogólnie

Na stwierdzenie "brak opóźnień i lagów".