Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Routing ogólnie


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Routing ogólnie

Moja aktualna sieć chociaż pisze ''brak odczuwalnych opóźnień i lagów.

 

No i fakt, w te gry co gram, opóźnienia nie odczuwam :catwink:


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Routing ogólnie

Tu masz słowo klucz, odczuwalnych.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Routing ogólnie

O tym mówię właśnie. Odczuwalnych nie ma, więc ich reklama nie jest fejkiem.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 35
  • 0

Routing ogólnie

Myśle, ze jeśli się za ta nie wezmą to naprawdę coraz większe ilości ludzi zacznie szukać operatorów, którzy puszczają swojego neta po bsa na infrastrukturze od Orange. 

Innaczej tego nie widzę, szczególnie ze z miesiąca na miesiąc z tego co widzę zaczyna się robić coraz gorzej, szkoda, ze w Orange nie ma takiego oddziału gdzie moznaby zgłaszać problemy z routingiem w danych grach. To by było super :catvery-happy:


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Routing ogólnie

Zawsze odczuwalnie będzie gorzej w Orange bo jest/było operatorem zasiedziałem/dominującym.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 35
  • 0

Routing ogólnie

Racja, nie oszukujmy się ale Orange wciąż liczbowo niszczy innych operatorow wiec nie ma potrzeby ulepszania routingu, pewnie dopiero kiedy zauważalnie spadłaby ilość ludzi z podpisanymi umowami co alna 100% się nie stanie bo Orange ciagle dociera tam gdzie innych operatorow nie ma    i zdobywa nowych klientow


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Routing ogólnie

Liczbowo? Bo chyba nie w dostępie do internetu powyżej 100Mb/s. Mają duży zasięg ale strasznie słabe obłożenie w abonentach.:cathappy:

Anonim

Nie dotyczy

Routing ogólnie

@-brtk- A to świadczy tylko o jednym :smileyvery-happy:


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 35
  • 0

Routing ogólnie

Nic nie wspomniałem o dostępie do neta powyżej 100mbps, powiedziałem, ze Orange dociera tam gdzie inni nie docierają przykładowo miedziakiem z którego dużo ludzi korzysta, a cena za niego jest kosmiczna


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Routing ogólnie

I biorą hajs bez modernizacji i jeszcze nie mają kasy na polepszenie routingu. No faktycznie, czysty zysk bez wysiłku na niczemu winnych abonentach, którym nieraz nawet 2Mb/s nie chodzą. Takim są obciążeniem dla styków, że nie wiem co.