Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przerywanie internetu w neostradzie


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 22054
  • 181

Przerywanie internetu w neostradzie


@Anonimnapisał(-a)

...

nie wiem czy w instalacji nie ma błędów ale wszystko działa.

...


No jak działa skoro rozłącza? U mnie powodem takiego rozłaczania były myszy. Technik dopiero za trzecią wizytą u mnie mi to znalazł.

 

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

@jaryn WSZYSTKO INNE działa a rozłącza tylko internet. A neta rozłącza też wtedy gdy myszy, kompy, itp nie są włączone i używane np jak wczoraj w dzień gdy nikogo nie było w domu i działy tylko urządzenia "na stałe" podłączone do neta (wypisane w innym poście).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 22054
  • 181

Przerywanie internetu w neostradzie

@Anonimmiałem na myśli żywe myszy, gryzonie uszkodziły kable.

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

@j131 aaa 😄 😄 😄 wybacz nie wpadłam na to bo po 1. wszystkie myszy mam na blutka a po 2 dom pełen kotów więc myszy żywych i martwych brak xD

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 22054
  • 181

Przerywanie internetu w neostradzie

@Anonimno tak tylko napisałem z własnego doświadczenia. Głównie po to żeby zilustrować tezę, że mogą być jakieś nieoczywiste uszkodzenia instalacji które dają takie upierdliwe objawy. Dobrze wszystko przeglądnąć, tak na wszelki wypadek. Był też wątek w którym próba zadzwonienia na numer stacjonarny rozłączała internet. Tam też było coś nie tak z kablami. Ale zapewne u Ciebie jest raczej tak jak inni podejrzewają: problem "na drugim końcu linii", bo wygląda to tak jakby zrywało sesję bez (?) zrywania synchronizacji. To jest bardzo dziwne... I to że jak już się błędy na linii pojawiają to od razu poważne...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Przerywanie internetu w neostradzie

Synchronizację też zrywa, ma jak byk napisane, ostatnia synchronizacja 6 czerwca o 13 godzinie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Przerywanie internetu w neostradzie

@-brtk-  o ile się doczytałem to @Anonim sama restartuje modem, bo po tym właśnie sesja się podnosi i działa...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Przerywanie internetu w neostradzie

Ogólnie patrząc na pierwszego screena z parametrów DSL i tego ostatniego, to widać, że DLM zadziałało i ustawiło na sztywno prędkość, więc po restarcie prędkość nie zmienia się, a jest zapas na powyżej 20Mb/s.. Coś te zaniki synchronizacji i sesji powoduje, to już technicy muszą szukać aż znajdą, bo samemu ciężko stwierdzić co jest nie tak. Na razie niech przełączą na inny port lub go zrestartują, w celu nowej stabilizacji linii.

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

@agat13 nie do końca - dzisiaj faktycznie zrestartowałam bo umarł inaczej niż zawsze (inaczej się paliły i nie paliły lampki) i nie wykazywał chęci zmartwychwstania, a w trakcie moich "normalnych" przerw (he he) nic nie ruszam - po minucie wszystko jest jak zawsze.

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

BeZa68_0-1622993369313.png

teraz na przykład jest tak: