Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przerywanie internetu w neostradzie

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie


@-brtk-napisał(-a)

Ogólnie taka podpowiedź, nie resetuj zbyt często routera, bo znowu DLM przytnie ci prędkość, bo będzie to traktować jako rozłączenia internetu. Niestety takie są minusy technologii xDSL, a właściwie to wynalazku, który czuwa nad stabilnością linii, czyli DLM.


generalnie wcale go nie ruszam. dziś musiałam drogą eliminacji znaleźć to dziwadło co mi się pojawiło więc wyłączałam wszystko.

teraz już nie mam powodu 🙂

ale reszty wywodu nie zrozumiałam 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Przerywanie internetu w neostradzie

Zależy jak jest ustawione ja mogłem dowolną ilość razy wyłączać, tylko jak się przekroczyło jakiś próg to na IP trzeba było poczekać. Linię miałem w Fast ustawioną. Tak było za tych lepszych czasów.

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

och jaaaaaaaa

orange uznaje swoją winę i daje mi upust!!!!

wg tej kwoty muszę chyba jakoś obliczyć wartość internetu..... brutto....

 

195564002_389463255952999_1054291141803524851_n.png

 

 

 

____________

*Usunięcie numeru zgłoszenia - moderator Wojciech.

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

Podzielę się z Wami moim szczęściem: moi chińscy przyjaciele naprawili mi odkurzacz 🙂 już łączy się z siecią i mogę sprzątać siedząc na kanapie i wydając polecenia komórką 😄

technologia jest cudna: mogłam zgłosić problem nie znając słowa po chińsku 🙂

 

198576971_147653437428118_6296186188297622364_n.png

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Przerywanie internetu w neostradzie

@Anonimnie zapeszajmy ale same pozytywy tu widzę: ewidentnie linię poprawili, reklamację uznali, błędów nie ma (!), udało Ci się przy okazji skonfigurować połączenie zapasowe. Wow! Jeśli faktycznie rzeczone zerwania z którymi zaczęłaś temat zniknęły to można powiedzieć że pełen sukces. IMHO o VDSL możesz spytać na czacie, ale czasami jak to mówią lepsze jest wrogiem dobrego...

🙂

PS. I nawet odkurzacz... no no...

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie


@j131napisał(-a)

@Anonimnie zapeszajmy ale same pozytywy tu widzę: ewidentnie linię poprawili, reklamację uznali, błędów nie ma (!), udało Ci się przy okazji skonfigurować połączenie zapasowe. Wow! Jeśli faktycznie rzeczone zerwania z którymi zaczęłaś temat zniknęły to można powiedzieć że pełen sukces. IMHO o VDSL możesz spytać na czacie, ale czasami jakt to mówią lepsze jest wrogiem dobrego...

🙂

PS. I nawet odkurzacz... no no...


może już nie będę przesadzać.... 😄 to co mam mi wystarcza - byle nie rozłączało i będzie cudnie

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie


@j131napisał(-a)

@Anonimnie zapeszajmy ale same pozytywy tu widzę: ewidentnie linię poprawili, reklamację uznali, błędów nie ma (!), udało Ci się przy okazji skonfigurować połączenie zapasowe. Wow! Jeśli faktycznie rzeczone zerwania z którymi zaczęłaś temat zniknęły to można powiedzieć że pełen sukces. IMHO o VDSL możesz spytać na czacie, ale czasami jak to mówią lepsze jest wrogiem dobrego...

🙂

PS. I nawet odkurzacz... no no...


w sumie chińczycy szybciej naprawili problem niż ... już nie mówię, że teraz u nich jest chyba noc a zareagowali wręcz z prędkością światła... pomógł sprzedawca do którego napisałam.

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

Od jakiegoś czasu nie piszę bo nie złapałam modemu "na gorącym uczynku zerwania" :). Nie zamykam wątku bo testuję - chcę być pewna, że po tylu bojach problem nie wróci.

Rozejrzałam się też konkretniej za konkurencją i niestety jest tak jak pisałam: nawet nie chcą pociągnąć kabla 3 km - tyle mam od najbliższej miejscowości w której ktoś kładzie neta. Za mało chętnych na dobry internet.

BeZa68_1-1623755772953.png

 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Przerywanie internetu w neostradzie

Wygląda że jest ok już.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Przerywanie internetu w neostradzie

@AnonimWygląda bardzo obiecująco, bo nie zrywa sesji (nie odnotowałaś tego faktu, przez co nie restartowałaś modemu nie drażniąc DLM-a). Parametry nawet lepsze niż wcześniej, błędów prawie zero 🙂

Jednym słowem reklamowanie do skutku przynosi jakieś efekty 🙂