Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przerywanie internetu w neostradzie


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Przerywanie internetu w neostradzie

To muszą szukać w urządzeniach co są odpowiedzialne za sesję w twojej okolicy, inaczej problemu nie znajdą, bo na twojej linii nie sypie błędami w ogóle, jest stabilna jak skała. 

 

Popytaj sąsiadów czy nie mają podobnego problemu.

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie


@-brtk-napisał(-a)

Popytaj sąsiadów czy nie mają podobnego problemu.


Sąsiedzi ledwo ogarniają neta - ci co mają, reszta albo korzysta sporadycznie albo nie ogarnia technologicznie (sąsiadka). to wieś i rolnicy oraz napływowi mający tu sypialnię. żadnej sensownej informacji nie jestem w stanie wydobyć. Zdaje się, że mojej dalszej sąsiadce też przerywa ale ona jest tak rzadko w domu i tak bardzo się nie zna i boi, że dostaje palpitacji gdy zaczynam ją pytać o szczegóły :/. Ogarniam jej komputer bo ona się boi cokolwiek zrobić. "umie" tylko programy na których pracuje. Generalnie tu jest dramat bo nie ma kogo nawet skrzyknąć żeby wspólnie zawalczyć o neta: nikomu nie potrzebny lepszy niż jest 😞


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13118
  • 53881
  • 632

Przerywanie internetu w neostradzie

@AnonimZ tego co piszesz to zastanawia fakt, czy przypadkiem cała karta nie ma takich samych objawów..?? Skoro nie linia i nie modem...a jak jeszcze na innym porcie będzie to samo? Wtedy zostaje męczenie o reklamacje do Utrzymania/Działu Technicznego Transmisji o weryfikację pracy karty na DSLAM-ie...

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie


@agat13napisał(-a)

@AnonimZ tego co piszesz to zastanawia fakt, czy przypadkiem cała karta nie ma takich samych objawów..?? Skoro nie linia i nie modem...a jak jeszcze na innym porcie będzie to samo? Wtedy zostaje męczenie o reklamacje do Utrzymania/Działu Technicznego Transmisji o weryfikację pracy karty na DSLAM-ie...


a mniej po chińsku? 😄

szukam innego kabla 😄 jedna firma kładąca kabel w - szumnie to nazwę "najbliższych okolicach" - kazała mi znaleźć 20 (!!!) chętnych do neta to się zastanowią nad pociągnięciem do nas 😄 😄 😄


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Przerywanie internetu w neostradzie

@Anonim "tak naprawdę mając Play korzystam tylko z masztu Plusa." Play z Plusem się nie łączy.

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie


@jarynnapisał(-a)

@Anonim "tak naprawdę mając Play korzystam tylko z masztu Plusa." Play z Plusem się nie łączy.


no to od niedawna bo jakiś czas temu żeby w ogóle móc rozmawiać musiałam wybierać z sieci plusa. od jakiegoś czasu nie zaglądam do wybierania sieci bo zasięg jest w miarę.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Przerywanie internetu w neostradzie

Można stwierdzić, że od dawna tak jest.

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie


@jarynnapisał(-a)

Można stwierdzić, że od dawna tak jest.


nie grzebię jak nie muszę

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

15:15 czerwona lampka przy @ miga

rozłączenie


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22249
  • 183

Przerywanie internetu w neostradzie

@Anonimwyrazy współczucia... Mam nadzieję że się nie poddasz, IMHO reklamacje trzeba zgłaszać do skutku.