Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy ze Steam

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Problemy ze Steam

To i tak masz lepiej, niż ja. U mnie stabilizuje się na poziomie 25-26 MB/s, nie mam już pojęcia o co tu chodzi....

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13516
  • 55267
  • 660

Problemy ze Steam

@Anonim @Morciak  nie kuleje, tylko przyciski pasmo dla pojedynczego odbiorcy wraz ze wzrostem prędkości usług powszechnie dostępnych, bo im serwery się gotowały


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4111
  • 56

Problemy ze Steam

U mnie też leci od 50 do 90MB/s, strasznie szarpie. Steam po prostu przycina pasmo. Teraz jest coraz większe zainteresowanie grami przez pandemię.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy ze Steam

To tez jest dziwne - Morciak ma 55-60 MB/s; Ty masz od 50 MB/s, a u mnie jest 25 MB/s. Więc być może problem leży gdzie indziej.... System mam skonfigurowany poprawnie, zielony nie jestem. Steam rowniez jest dobrze ustawiony, nie ma żadnych ograniczen z mojej strony na klienta nalozonych, a i tak są takie problemy.... Jednak gdyby było 50 MB/s, to nawet bym nie narzekał 😕 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4111
  • 56

Problemy ze Steam

Spróbuj sobie poresetować połączenie w routerze, by dostać inny zakres IP i zobacz czy prędkość wzrośnie, może jakaś pula IP ma blokadę w steamie za nadużycia.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy ze Steam

Resetowałem już kilka razy, nawet probowalem na IPv6, jedyna różnica była na początku - raz było 60 MB/s, raz 45 itp., a koniec końców stabilizowało się na 25 MB/s 😕 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4111
  • 56

Problemy ze Steam

ALe chodzi mi o pulę IP, czyli jak masz np. 83.6.* to zrobić tak byś miał 178.20.*.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy ze Steam

79.191.118.22

83.24.17.203

 

Na tych adresach było praktycznie tak samo - 25/26 MB/s.. Dalej nie chce mi się próbować, bo przydziela głównie 83.24.*.* 😞 

 

Nic no, problemy są jedynie na Steam. Nie ma problemow z pingami, predkosciami do innych serwisow - moze cos jest u nich. 25 MB/s to i tak sporo, jednak mogloby byc wiecej. 

 

Trudno, ale i tak dzieki za pomoc 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2628
  • 9491
  • 47

Problemy ze Steam

@Anonim Problem jest po stronie Steam. Ja teraz np ma predkość sinusoidalną. Idzie na maksa, później spada i znowu do góry. Albo leci równo przez kilkanaście minut i nagle wszystko staje. Muszę wówczas albo odczekać trochę albo przerywam pobieranie i próbuję za kilka minut.  

Anonim

Nie dotyczy

Problemy ze Steam

Jest ktoś w stanie sprawdzić, jak to u niego wygląda na Orange? Mam dziwne wrażenie, że przycinane jest pasmo do umownego minimum czyli np. 200 Mbps dla Gigabita i tak dalej.....