Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech


@Piotrekk85napisał(-a)
Jakie to forum?

Nie mogę Ci udzieli tu informacji na publicznym forum Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Chyba nie piszesz o telepolis i kompleksie listonosza?
Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Oczywiście że nie o tych pisałem, a poza tym odchodzimy o tematu jaki tu jest.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Kierus57Mam dla ciebie rozwiązanie problemu wiec tak masz jeszcze linie ADSL/VDSL to pozostaje Ci się do niej podłączyć jak co nie działa na FTTH to szybko przełączysz na ADSL/VDSL wiadomo, że będą większe koszty, ale będziesz miał dostęp do świata.  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

To żadne rozwiązanie. Niektóre pule adresacji należące do OPL mają wspólne "początki" niezależne od technologii. Bez poznania przyczyny to może nic nie dać.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Problem powrócił. Brak możliwości połączenia się z adresacji 79.191.xxx.xxx ze stroną www.mindfactory.de .

jakis czas był spokój, bo adresacja zaczynała się na 81.xxx , ale kilka dni temu Orange wrócił do adresacji starej i wrócił problem. Z trudami wymuszone przyjęcie reklamacji na czacie ,różne podsuwane rozwiązania od doradcy na czacie ( od IPV6 do VPN) po stwierdzenie ,że u niego ta strona się otwiera. Zobaczymy co tym razem wymyślą spece z Orange. Przez blisko 6 miesięcy nie potrafili się porozumieć z DT w tej sprawie. Brawo.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Osz Ty 🙂 nawet nie wiedziałem, że mam ten problem... 😉
Możesz mnie dołączyć do reklamacji! 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Operator nie ma wpływu na blokowania ip przez właściciela serwisu - a na to wygląda że tak jest.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Tutaj akurat zgodzę się z @Piotrekk85  i może wystąpić blokowanie danej puli przez Harrasment i inne przewinienia użytkowników. Jeżeli przez VPN i inne IP strona się otwiera, to już w waszej kwestii powinno być napisanie do danej administracji strony o zdjęcie blokady, choć szanse mogą być małe.

 

Natomiast nie powinna występować żadna priorytetyzacja pakietów w sprawie gier, więc w tej kwestii nigdy z Piotrkiem się nie zgodzę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Super. Adres IP . który mam przyznany od Orange automatycznie jest aktualnie na 4 Black Listach. Jak rozumiem @-brtk-  to nie interesuje Orange. To nie jest jego ISP Orange problem.