Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Anonim, ja rozumiem, że kończy mu się kontrakt z Orange. To bardzo fajnie, że mimo to chce Ci dalej pomóc. Dzięki za informacje przesłane na priva. Może dzisiaj prześlę info co dalej w mojej sprawie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Witam ponownie. Na dzień dzisiejszy brak znaczących ruchów w mojej sprawie. Zastanawiam się, czy jest możliwe w podobnych sytuacjach jak moja i w wielu innych zastosowanie technologii MoCA, którą według wiadomości prasowych Orange testuje, a nawet chyba wdraża w Warszawie. Jeśli macie jakieś newsy na ten temat, będę wdzięczny.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57Coś kiedyś czytałem i widzę że Orange wraca do podłączenia Prawie-jak-FTTH, czyli o G.Fast 

Już wiele lat to obserwuje może u mnie się da tak podłączyć.

Ty masz miedź jak i jaEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Jest koło dziesięciu różnych pośrednich technologii. W Wawie i okolicach był jeszcze RFoG, z którego Orange stopniowo rezygnuje.
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Moca zdaje egzamin tam, gdzie ktoś ma już koncentryk np. po UPC i nie chce nic zmieniać w mieszkaniu, ty @Kierus57 jak masz tylko miedź, to w Orange nie będzie różnicy, czy doprowadzą światło czy koncentryk.. Więc u ciebie musi być coś innego uniemożliwiającego przeprowadzenia instalacji światłowodu.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


-brtk- napisał(-a):

Moca zdaje egzamin tam, gdzie ktoś ma już koncentryk np. po UPC i nie chce nic zmieniać w mieszkaniu, ty @Kierus57 jak masz tylko miedź, to w Orange nie będzie różnicy, czy doprowadzą światło czy koncentryk.. Więc u ciebie musi być coś innego uniemożliwiającego przeprowadzenia instalacji światłowodu.


@-brtk-Tak przyznanie się że Orange pominą w planach lokalizacje do @Kierus57 gdzie ma na wyciagnięciu ręki. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Anonim, @-brtk- na razie zostawcie mój temat w spokoju. Coś może się wydarzy. We see. Temat alternatywy dla światła przy wykorzystaniu koncentryka czy miedzi jest dosyć ciekawy. Szkoda ,że nikt z Orange obecnych na forum nie potwierdzi testów, stopnia zaawansowania wdrażania, problemów czy choćby osławionych kosztów tej technologii. A później niezadowolenie, że z braku wiadomości wiesza się na firmie psy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Ciągnąc dalej ten temat przekazuję  treść pisma jakie otrzymałem z Head Office Skierniewice.

 cyt; Dzień dobry,
otrzymaliśmy Pana zgłoszenie, które dotyczyło dostępności Światłowodu na Pana adresie.
Informujemy, że na tą chwilę na Pana adresie jest brak możliwości technicznych na Światłowód i nie mamy
informacji na temat daty przyłączenia budynku do ww. technologii.
Prosimy o zebranie informacji ile osób w budynku jest zainteresowanych daną technologią i przesłanie pisma
na nasz adres korespondencyjny ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice.
W związku z tym nie mamy podstaw do uznania Pana reklamacji.
Pozdrawiamy,
Orange"

Pismo jest datowane 5.11.2017, a podpisane przez

Emilia N., Doradca ds. Klienta

@Piotrekk85i Ty mi mówisz,że jestem w zasięgu światła?