Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 621
  • 618
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@BORAXjeśli Orange zaprasza na zebranie to zapewne załatwił sobie współfinansowanie w ramach Program Operacyjny Cyfrowa Polska. W ramach najnowszego programu doprowadzi do szkoły swiatło

i zapewne zrobi to kablem wielowłóknowym, by mieć możliwość rozdzielenia dla innych, swoich klientów.

Kabel,w  zależności od ilości włókien jest chyba najtańszym elementem inwestycji, tym bardziej ,że służy wielu odbiorcom. Więcej na temat tych inwestycji na portalu www.trzepak.pl

Edit: @gemolek czy to nie Ty na trzepaku pytasz o światełko?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2354
  • 103

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57 Owszem, jest tak jak piszesz. Chciałem tylko zaznaczyć, że to są dużo większe kwoty niż @gemolek"Jestem w stanie zapłacić nawet 2k za dociągnięcie światła nawet po słupach do mnie." 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 8
  • 0

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Tak, to ja się pytam o światełko :). A to zebranie jest właśnie z powodu tego, że orange wygrał w drugim konkursie dofinansowanie na mój region.Mój adres jeszcze rok temu figurował jako biała plama.Ale teraz widzę,  mogę zapomnieć. Dziwne jest to, że Orange wybrał do podłączenia te numery, przy których idzie infrastruktura słupowa.Ktoś lekko z boku nie jest brany pod uwagę.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 8
  • 0

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57Dziś byłem, w Miasteczku wiec przy okazji odwiedziłem, salon Orange zapytałem się, jakie mam szanse na podłączenie światłowodu wiec sprzedawca zapisał mnie gdzieś w systemie i powiedział na do widzenia, że musi się Orange opłacać na podłączenie.  


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 621
  • 618
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Anonimwiesz co, a może zrobić na forum ranking usług oferowanych przez Orange, które są opłacalne dla firmy oraz następną listę usług zupełnie nieopłacalnych, ale z jakiegoś powodu oferowanych. To by naprawdę wiele pomogło i na pewno zawęziło grono dyskutantów na forum.

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57, @Anonim, Panowie,
1. Co do cennika jednego z dostawców włókien światłowodowych to koszty podłączenia są znacznie większe i to nie przez cenę włókna. Na obecną chwilę nie planujemy tworzyć materiałów edukujących z zakresu organizacji inwestycji światłowodowych, nasi inżynierowie uczą się tego latami, ale może kiedyś zrobimy coś możliwie ogólnego i zrozumiecie jak wiele rzeczy składa się na doprowadzenie światłowodu.
2. Operatorzy telekomunikacyjni nie są organizacjami charytatywnymi. Podłączenie łącza to duże pieniądze, a żadna rozsądna firma na świecie nie zdecyduje się wydać pieniędzy na inwestycje jeśli w rozsądnym czasie nie otrzyma zwrotów kosztów i pewnie o to chodziło w cytowanej przez @Anonim rozmowie.
Podsumowując: jasne, możemy tu sobie rozmawiać i narzekać, że jeszcze nie mamy łącza światłowodowego, ale póki co - nie ma na to patentów i musimy cierpliwie zaczekać.
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@ArturTeraz mam przygotowana Super promocje ze strony na vdsl do 80Mb w cenie 79.99zł na rok a obecnie place 80.13 zł 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Anonim, a co daje konkurencja? Serio, nie będę rzucał hasłami marketingowymi i na siłę zachęcał Cię do pozostania w Orange - jeśli dla Ciebie priorytetem absolutnie #1 jest cena, reszta się niezbyt liczy, a konkurencja daje lepszą ofertę to w czym problem? Jeśli oferta jest wyraźnie lepsza to nie będę mieć Ci za złe, choć zachęcam, abyś został u nas, choćby dlatego, że nas znasz, wiesz jak działamy, no i jeśli w czasie trwania umowy pojawi się u Ciebie Światłowód to będziesz mógł na niego przejść bez żadnych kar.