Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 618
  • 601
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Anonimto już coś. Daj znać, czy informacje , które otrzymałeś z rozmowy telefonicznej przybliżyły Cie do celu. Jeśli zadzwonią.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Kierus57 napisał(-a):

@vdsl2to już coś. Daj znać, czy informacje , które otrzymałeś z rozmowy telefonicznej przybliżyły Cie do celu. Jeśli zadzwonią.


@Kierus57Po rozmowie nie odczułem żeby byli chętni mi pomoc. Poczekam do przyszłego tygodnia ponowie ostatni kontakt i daje sobie spokój, jeszcze ile czasu by zajęło samo zaprojektowanie sieci miesiąc czy rok ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32643
  • 38023
  • 1375

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

A jaki to region Wawy? Uregulowane są sprawy własnościowe kanalizacji/gruntów?
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Piotrekk85 napisał(-a):
A jaki to region Wawy? Uregulowane są sprawy własnościowe kanalizacji/gruntów?

@Piotrekk85Tak wszystko jest uregulowane jest to stara Ochota a tylko projektant stawia opór żeby chociaż wykonać telefon  i tu jest problem a nie żadne zezwolenia 

Przechwytywanie.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32643
  • 38023
  • 1375

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Z tego co widzę w bazie UKE, UPC ma kable współosiowe doprowadzone do tej posesji. Może Orange chce ich część miejsca na kanalizację wykorzystać? ew. nie ma zgody na robienie instalacji na nowo? Niestety takich info nie uzyskasz od Orange. Ew. druga przyczyna to nie wiem jak to wygląda w praniu, ale do posesji są dwa kable miedziane puszczone? czy ktoś nie ma DSLa w pobliżu i nie chce przejść na światło?

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Piotrekk85 napisał(-a):

Z tego co widzę w bazie UKE, UPC ma kable współosiowe doprowadzone do tej posesji. Może Orange chce ich część miejsca na kanalizację wykorzystać? ew. nie ma zgody na robienie instalacji na nowo? Niestety takich info nie uzyskasz od Orange. Ew. druga przyczyna to nie wiem jak to wygląda w praniu, ale do posesji są dwa kable miedziane puszczone? czy ktoś nie ma DSLa w pobliżu i nie chce przejść na światło?


@Piotrekk85Jeden jest mój kabel miedziany od ponad 3 lat odseparowany a drugi od ponad 30 lat do innych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32643
  • 38023
  • 1375

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Trzecia linia do posesji ma zazwyczaj niższy priorytet niż inne inwestycje. Chyba, że któreś są pod firmę. Poza tym już Ci nic nie poradzę, bo masz namiary na wszystkich, a tu raczej długa cierpliwość i pogodzenie się może "z brakiem logiki" (jak mawiają niektórzy) lub "pomarańczowym planowaniem inwestycji (jak mawiają inni).
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Piotrekk853 lata czekania to mi wystarczy w Orange nie chce wykorzystać mojej linii to z korzystam z UPC gdzie zrobili w 2 miesiące. Mi wystarczy max 100Mb z lepszym pingiem nie tak jak jest przy VDSL-u większości ludzi chce 600Mb i więcej tylko po co ? Takie jest moje myślenie. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32643
  • 38023
  • 1375

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Bo byłeś blisko i UPC nie musi dzielić się siecią. I to też mniejsza skala.


A skąd oceniasz że większość chce 600 mega?
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Piotrekk85 napisał(-a):
Bo byłeś blisko i UPC nie musi dzielić się siecią. I to też mniejsza skala.

@Piotrekk85To czyje są studzienki bo widzę że są TP/Orange ?