Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Piotrekk85czemu podłączenia nie może zrobić Orange, a może UPC? A może problem jest w tym, że UPC chce klienta, a Orange to wisi. Mój przykład i przykład @Anonim świadczy o tym, ze Orange jeszcze się nie przyzwyczaił o dbanie i zabieganie o klienta.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57Może w TP/Orange jestem już za długo 18 lat? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32381
  • 36510
  • 1369

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Nie, UPC działa w kilku miastach. Działa gdzie się opłaca. Nie musi dzielić się z nikim siecią, a może korzystać po regulowanych cenach z sieci innych. Może wprowadzić promocję kiedy chce i jaką chce.

I tak wiele osób czytających ten wątek Wam zazdrości. Macie zasięg VDSL. Sporo ludzi tego nie ma mimo że mamy rok 2017!
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Piotrekk85Tak samo Orange tam podłącza gdzie będzie się może opłacać. 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Orange buduje teraz  zasięg FTTH  dla około 100 000 gospodarstw domowych miesięcznie  na dzień dzisiejszy ma już ponad 2 miliony.  Przy utrzymaniu  takiego tępa, gdy w Polsce mamy 14,5 miliona gospodarstw domowych  to doprowadzenie wszystkim zajmie im  około 10 lat. Emotikon: sfrustrowany

 

Ale teraz idą głownie bloki , małe miejscowości na pewno nie pójdą już tak szybko


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32381
  • 36510
  • 1369

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Moim zdaniem i tak się zatrzymają na poziomie poniżej 10 mln gospodarstw. Nawet Unia nie daje tyle kasy a nie żyjemy w utopii. Konkurencji też nie lepiej.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Piotrekk85mój VDSL chodzi ******.Down w porywach 24Mb/s, up 3.85 Mb/s.

Rzeczywiście jest się czym chwalić w Warszawie.I jeszcze jedno: nikt mi nie oferował VDSL, sam go wywalczyłem.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Kierus57 napisał(-a):

@Piotrekk85mój VDSL chodzi ******.Down w porywach 24Mb/s, up 3.85 Mb/s.

Rzeczywiście jest się czym chwalić w Warszawie.


@Kierus57Mój tez tak chodził dopóki się nie wystarałem nowego kabla czyli nowej linii .A w odpowiedziach od kierownika czy opiekuna słyszę spróbujemy coś zrobić żeby podłączyć światełko. Mi wystarczy powiedzieć  nie możliwości i jest OK.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Anonimwydaje się,ze jestem w lepszej sytuacji, bo splitter jest na słupie około 20m od budynku. O wymianie kabla miedzianego nikt w dobie swiatła nie chce słyszeć. Złożyłem przez maila prośbę o migrację do FTTH. minęło blisko 2 tygodnie i nic. Zgodnie z sugestia innych ludzi z forum odwiedziłem salon, poprosiłem z-ce kierownika salonu, wysłuchał mnie, zapisał dane i obiecał wysłać pytanie do DM, a ten tajemniczy Pan ma się zapytać w technicznym co się da zrobić. I tyle. Czekam i sobie z wami wymieniam poglądy, co sprawia mi przyjemność.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32381
  • 36510
  • 1369

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

I Orange jest złe i niedobre...