Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57U mnie jest prawidłowo nie wywala żadnego błędu. I nie chcę ciebie zdenerwować tylko pomóc co do podłączenia światłowodu jeszcze pewnie potrwa. Dopiero jutro ma się pojawić opiekun jak w gule będzie.

adres.PNG


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Nie ma to jak załatwić komuś klientów, odwalić brudną robotę z wywiadem środowiskowym i samemu nie zostać za to podłaczonym 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Wg mnie światło było ciągnięte dla której z firm które są na ulicy. U Ciebie musi być dojście od południa.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

2017-05-11_110847.png

Wkleiłem sytuację na ulicy . Wszyscy według niej mają możliwość podłączenia światła. Połowa domów jest mieszkalna , firm oficjalnych poza PZLA jest może jeszcze 3, ludzi mogących sobie zafundować komercyjnie  światło trochę więcej. Wszystkie kable są usytuowane w studzience, która się kończy przy moim domu. Nie ma podłączenia od strony południowej poprzez studzienki teletechniczne. Są niedrożne, a firma ciągnąca światłowód do nr 2A kopała chodnik w ulicy. Koledzy, splitter jest pod nr 5 na słupie, w chodniku studzienka, którą idzie kabel telefoniczny do studzienki pod nr 1 czyli do mnie, słup obok mnie, z którego man telefon i internet. odległość miedzy słupami ok. 100m. Jak można prościej  mnie podłączyć, jesli nie wykorzystując studzienki teletechnicznej Orange. Ile to kosztuje, przeciągnięcie 100m kabla studzienką będąca we władaniu Orange?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Tego nikt Ci nie powie. Same kable to nie wszystko, kwestia opłacenia ludzi, sprzętów. Uzyskanie pozwoleń za zajęcie pasa drogowego czy dostęp do kanalizacji.

Kilka stron wcześniej robiłeś zdjęcie https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Swiatlowod-i-Neostrada/page/7/thread-i... - zrozumiałem Cię (może mylnie?), że od tej strony masz podciągnięty do siebie obecnie VDSL. Czy inaczej?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

W studzience przy moim domu jest końcówka kabla telefonicznego,z którego mam telefon i VDSL. Kabel idzie do mnie od studzienki i słupa ze splitterem. Na moim budynku kończy się kabel.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

A jest on ciągnięty od południa i ulicy Bohomolca czy od północy?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Kabel Telefoniczny i swiatłowód jest ciągnięty od ul. Małogoskiej i dalej na południe w górę ul. Mysłowickiej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

To może być gdzieś przyczyna. Bo wg danych na stronach UKE Twoja posesja powinna być okablowana "miedzią" od południa. Być można VDSL miałeś podłączany przez jakieś "ręczne sprawy" i masz od północy (o czym pewnie pisałeś w pierwszym poście). Światłowód też zazwyczaj jest po tej samej drodze jak miedź.

Tylko naprawdę przeszedłeś wszystkie znane mi ścieżki by coś zadziałać w temacie. Ciężko dotrzeć do osób decyzyjnych bo one są w innej części firmy niż tak, która zajmuje się kontaktem z klientem. Niestety nie wszyscy od razu będą mieli światło...

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Jeszcze się sprawa nie zakończyła. Tylko,że jeśli portal Nasz Orange jest moderowany przez ludzi z firmy, to także takie tematy jak mój powinny być wyjaśniane nawet jeśli są w jakieś mierze niewygodne dla niej i odsłaniają działania firmy nie zawsze przejrzyste i logiczne. To buduje zaufanie i image firmy. Chyba, że nikomu na tym nie zależy.