Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Panowie macie racje, moja wina, że zaniedbałem komunikację z @Kierus57, obiecuje w tej kwestii poprawę! Zapewne wynika to z tego, że nie lubię poruszać tematów, w których nie odnoszę sukcesów, ale już to naprawiam. Dziękuje wam za trzymanie ręki na pulsie i te upomnienia. Mrugający mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57 Coś się posunęło w temacie czy dalej cisza ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Niestety, nie. Z relacji ludzi, którzy chcą coś pomóc wynika obraz totalnej olewki. Nikt z osób odpowiedzialnych w tym rejonie nie jest w stanie udzielić jakiejkolwiek odpowiedzi, nie mówiąc już o sensownym przedstawieniu powodu, dla jakiego podłączono prawie całą ulice, ale akurat beze mnie. Wydaje mi się, ze nawet koledzy z NO, będącymi pracownikami Orange, którzy zaangażowali się w sprawę napotkali  mur obojętności, zwany słusznie korpobetonem. Brak jakiejkolwiek możliwości kontaktu z osobami kompetentnymi z firmy Orange jest przerażający. 

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57 U mnie jest tak, że zmobilizowałem wszystkich lokatorów, żeby zarejestrowali, się na stronie a dalej jest, tak samo ze system nie dopisuje nas.http://oferty.orange.pl/internet/


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Ja już nie man kogo nakłaniać. Wszyscy , których nakłaniałem mają dostęp do światła. Oprócz mnie.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57Chyba nie doczekasz się odpowiedziEmotikon: Smutny

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57Zrób tak jak ja dwa dni temu zarejestrowałem swoja ulice i dziś miałam kontakt u od opiekuna podłączenia światłowodu do bloku http://oferty.orange.pl/internet/


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

vdsl2, ty chcesz mnie zdenerwować. Właśnie wypełniłem zalecany przez Ciebie formularz, w którym podanie ulicy jest nieobowiązkowe, ale numer nieruchomości już tak, a tu zong, formularz nie przyjęty , popraw adres. Nie ma co poprawiać. Pewnie jestem już na czarnej liście w Orange, ale w politykę nie chce się bawić. Ale zaraz, moja ulica jest już zarejestrowana jako ulica z możliwością uzyskania dostępu do światłowodu. Pewnie dlatego brak możliwości rejestracji. Dostęp jest, ale nie dla mnie.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Próbowałeś w salonie z kierownikiem gadać? Oni tam mają kontakty wyżej.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

-brtk-, właśnie wróciłem z salonu Orange w Arkadii. Może mają kontakty wyżej .Nie mogą pomóc, nic więcej nie wiedzą. Ktoś, kto planował inwestycje w na mojej ulicy nie przewidział doprowadzenie do mnie światła.