Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57Piszesz tu już 4 miesiące a dalej tak samo jak było.Emotikon: Smutny


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Dla wszystkich, którzy chcą mi pomóc sprawa jest dziwna, a dla ludzi z Orange , tych co chcą mi pomóc niemoc ich kolegów z firmy jest conajmniej dziwna. Dla mnie jest dziwne, że przy okazji inwestycji komercyjnej nie wykorzystuje się  mozliwości zaoferowania wszystkim na ulicy podlączenia. Inni nie czekali, podlaczyli swiatło dzieki innym firmom, czyli klienci Orange zostali zagospodarowani przez inne firmy. Z punktu widzienia biznesowego porażka.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

A Ty jesteś podłączony do zmodernizowanego "słupa" czy nie?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Spróbuje wyjaśnić: ulica ma studzienki, w których znajdują sie kable infrastruktury teleinformatycznej. Przy każdej studzience jest słup, do którego dochodzą kable, a na każdym słupie puszki rozdzielające do abonentów. Słupów jest , jeśli się nie mylę 5. Słup na którym zainstalowano splitter jest 3, stoi w połowie ulicy,słup przy moim domu jest 2. Odległość międzi słupamo ok. 80m. Można poprowadzić swiatłowód napowietrznie, lub lepiej, ze splittera do studzienki, przeciągnąć do studzienki przy słupie nr 2 ( przy mnie) i dociagnąc do budynku. Odległość słup nr 2 - mój dom ok 5-6 m, lub ewentualnie na słupie założyć nowy splitter i podłączyć innych. Mam nadzieję ,że w miarę przejrzyście to przedstawiłem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Tylko u Ciebie kable idą z dwóch stron. Do tego słupa z odległości 80m raczej nikt nie podłączy (choć można próbować). A tu trzeba zatem zmian po drugiej stronie.
Niestety znaleźć na miary na regionalnego kierownika od planowania inwestycji lub dystrykt managera. Ale i tak nie zawsze otrzyma się info.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Piotrekk85 napisał(-a):
Tylko u Ciebie kable idą z dwóch stron. Do tego słupa z odległości 80m raczej nikt nie podłączy (choć można próbować). A tu trzeba zatem zmian po drugiej stronie.
Niestety znaleźć na miary na regionalnego kierownika od planowania inwestycji lub dystrykt managera. Ale i tak nie zawsze otrzyma się info.

Piotrek 85, dostęp do słupa obok mojej posesji jest tylko możliwy od strony północnej tj, od strony splittera ze swiatłem. Z drugiej , południowej strony jest brak drożnosci kanału teleinformatycznego , dlatego do okolicznych domów firmy prowadziły kabel swiatlowodowy kopiąc w chodniku. Chciałem jednoczeście serdecznie podziękować wszystkim forumowiczom, którzy na forum czy na priva pomagają mi w tej sprawie. Nie dowiedziałem się , dlaczego mój dom nie znalazł się w planach podłączenie FTTH , a inne obok albo w porównywalnej odległości od splittera już tak ( vide info o dostępności FTTH na ulicy Mysłowickiej). Może strat

egia firmy dla stałych klientów jest inna, może jest coś, co firma nie może powiedzeć na usprawiedliwienie niemożności rzeczowej odmowy instalacji. Pecha miał człowiek pracującu w Orange, który kilka dni temu zadzwinił do mnie, zapytał, czy ostatnio przedłużyłem neostrade i zaproponawał umowę na dostarczenie energii elektrycznej. Odpowiedziałem, żeby firma nie łapała paru srok za ogon.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Witam ponownie . Nieśmiało przypominam się kolegom, którzy obiecali zainteresować się w wyjaśnieniu sprawy. Od kwietnia do dzisiaj jest chyba podłączonych 3 abonentów( vide zdjęcie) na 15 nieruchomości z możliwością instalacji, więc front robót raczej niewielki. DSCN0529.JPGDSCN0528.JPG

Mam nadzieję, że chęci do pomocy nie brakuje, w szczególności Mikołajowi,Piotrkowi 85 i innym. Dziękuję za dobre chęci.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57 To raczej pytanie do @Mikołaj ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Nie tylko do @Mikołaja.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Ja niestety nie pracuję już w Orange, nie wskażę Ci niestety konkretnej osoby decyzyjnej. Pisałeś na BOK - nie dało to rezultatu. @Mikołaj miał coś jeszcze po działać.