Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange vs Konkurencja predkosci swiatlowodu


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Orange vs Konkurencja predkosci swiatlowodu

Konkurencja w postaci Netii oraz Plusa zwiększyła prędkości w opcji 300mbit na 500mbit bez zwiększenia opłat, czy wiadomo coś na temat tego czy Orange planuje również podnieść prędkości w opcji 300mbit?

11 ODPOW. 11

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Orange vs Konkurencja predkosci swiatlowodu

@Czullo  Z 600Mbps świadomie zrezygnowano, więc nie sądzę aby to było realne.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Orange vs Konkurencja predkosci swiatlowodu

Ale przecież w Orange z opcji 600mbit nie zrezygnowano tylko podniesiono prędkość do 1Gbit, konkurencja zaczęła podnosić niższe prędkości, stad moje pytanie o plany Orange co do odpowiedzi na ofertę konkurencji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange vs Konkurencja predkosci swiatlowodu

Netia to zwiększyła ale też po cichu zwiększa opłaty. Na 3 miechy jest za free ale z przedłużeniem bez dokupienia nowej usługi możesz nie zachować ceny.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Orange vs Konkurencja predkosci swiatlowodu


@Czullonapisał(-a)

Ale przecież w Orange z opcji 600mbit nie zrezygnowano tylko podniesiono prędkość do 1Gbit

 


W sumie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Orange vs Konkurencja predkosci swiatlowodu

Nie obraziłbym się na takie zwiększenie prędkości. 
Teraz mam 300/30 i niby wystarcza ale jakby wzrosło do np. 500/50 to na pewno by mi nie zaszkodziło 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange vs Konkurencja predkosci swiatlowodu

A ja bym się nie obraził jakby poprawili routing a nie proponowali puste cyferki.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Orange vs Konkurencja predkosci swiatlowodu

Z tego co udalo mi sie dowiedziec orange polska ma przykaz korzystania z sieci szkieletowej mateczki z francji wiec nie ma nawet co liczyc na zmiany w tej kwestii. Wezla opentransit w PL tez nikt nie planuje wiec caly ruch poza siec orange polska bedzie lecial przez ukochany fraknfurt zarowno do zagranicznych jak i polskich serwerow. Wiec konkurowac moga tylko predkoscia, ale tez juz nie wszedzie. Wielkopolska jest stracona. Bo Inea oferuje symetyka 1Gbit za 69zl. Plus i Netia wprowadzili 500mbit w cenie Orangowej 300mbit. Jak tak dalej pojdzie to orangowi zostanie tylko hurt.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Orange vs Konkurencja predkosci swiatlowodu

@Czullo , Orange w Warszawie oferuje niższe ceny m.in. 300mbit.

Orange.pl/warszawo

W mojej okolicy jest to w zasadzie jedyna opcja aby mieć światełko bez wydawania cebulionow na instalację.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange vs Konkurencja predkosci swiatlowodu

Szkoda tylko, że znowu wprowadzają swoje niesamowite hasełka niemające odzwierciedlenia.. 🙂