Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange rozsyła sms z informacją o wystawieniu faktury ??

ROZWIĄZANE

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

Orange rozsyła sms z informacją o wystawieniu faktury ??

Hej,
przed chwilą otrzymałem sms od Orange z informacją o wystawieniu faktury za usługi stacjonarne.
Niby nic ale przez ponad 3 lata niczego takiego nie otrzymywałem, faktury przychodzą na adres email, na koncie w Orange jest nadpłata i takiego SMS odczytuję jako nieuzasadnione ponaglenie do zapłaty pomimo, że do terminu płatności zakreślonego na fakturze są jeszcze 2 tygodnie.
Coś nieopatrznie im się włączyło? A może ja coś gdzieś włączyłem? Jakiś pomysł jak to wyłączyć?
Nie chcę wyłączać możliwości kontaktowania się ze mną w celach obsługowych ale nie życzę sobie takich SMS'ów.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Orange rozsyła sms z informacją o wystawieniu faktury ??

Orange włącza takie coś losowo wybranym klientom. Ew sprawdź zgody na mój Orange czy nie przeskoczyła. Jeśli nadal ich sobie nie życzysz, zgłoś incydent RODO.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Orange rozsyła sms z informacją o wystawieniu faktury ??

Orange włącza takie coś losowo wybranym klientom. Ew sprawdź zgody na mój Orange czy nie przeskoczyła. Jeśli nadal ich sobie nie życzysz, zgłoś incydent RODO.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

Orange rozsyła sms z informacją o wystawieniu faktury ??

Czy sms na pewno od Orange, może znów akcja wyłudzająca.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

Orange rozsyła sms z informacją o wystawieniu faktury ??

@Arti_Kn_Pl- od Orange. Zawiera informacje o dacie wystawienia faktury, kwotę, termin płatności, numer konta abonenckiego i numer do wpłaty (zgodny z fakturowym). 

Zgody w Mój Orange są ciągle te same zaznaczone. Well - dla mnie komunikacja SMS zarezerwowana jest tylko i wyłącznie dla określonych grup podmiotów gospodarczych/urzędów, do których Orange się nie zalicza.
Szkoda, że nie obędzie się bez zgłoszenia via infolinia.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2078
  • 7643
  • 30

Orange rozsyła sms z informacją o wystawieniu faktury ??

etam, ja sobie cenię takie smsy. Dzięki nim nigdy nie spóźnię się z płatnością. A przecież nie przychodzą w środku nocy.

Anonim

Nie dotyczy

Orange rozsyła sms z informacją o wystawieniu faktury ??

@Morciak możesz im zgłosić przez kontakt z BOK i nie będziesz miał takich wiadomości. Możesz też przez czat.