Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zwiększenie pakietu internetu domowego


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Zwiększenie pakietu internetu domowego

Cześć,

Mam taki problem. Zwabiony obietnicami przyszłego światłowodu orange zaproponowało mi, żebym podpisał umowę na internet domowy LTE i korzystał z niego czekając na zakończenie inwestycji. Według informacji które otrzymałem w każdym momencie można zamienić usługę LTE domowego na światłowód i to bez kar umownych.

Światłowód teoretycznie jest, bo praktycznie orange go nie widzi, a dorejonizowanie będzie mogło zrobić dopiero gdy zakończy się ostatecznie inwestycja POPC2 w mojej okolicy. Jedyne co mi po światłowodzie zostało to koleiny w rozkopanym przez instalatorów podjeździe.

Mój problem to za mały pakiet internetu 250GB przy pracy z domu ledwo starcza na miesiąc. Chciałbym płacić więcej by ten pakiet zwiększyli, lecz orange nie przewiduje takiej możliwości. Czy miał ktoś podobny problem i znalazł sposób by sobie z tym poradzić?

Pozdrawiam

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37158
  • 1374

Zwiększenie pakietu internetu domowego

Na tej samej karcie sim ekonomicznie nie ma jakiś pakietów. Ew. dokup inną kartę sim z ofertą na czas nieokreślony.
Internet mobilny na stronie www bez urządzenia jest bez kary https://www.orange.pl/lp/internet-mobilny-na-probe lub Orange Flex https://flex.orange.pl/
Anonim

Nie dotyczy

Zwiększenie pakietu internetu domowego

Teraz jak podpiszesz umowę na internet domowy do przez 24 miesiące masz bonus dodatkowe 250 GB. Wtedy wychodzi 450 GB w strefie domowej i 50 GB na konto. Po tym okresie na konto jest 200 GBJeśli chodzi o to co widzi Orange. U mnie Nexera w maju już położyła infrastrukturę. Widoczna dla Orange jak już wszystko zakończyli i odebrali dostępne było dopiero od końca listopada. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Zwiększenie pakietu internetu domowego

Problemem jest modem na dachu, wymienianie kart nie za bardzo wchodzi w grę 😕


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Zwiększenie pakietu internetu domowego

Jakbym już miał rozwiązać umowę która niestety jeszcze trwa, to na pewno bym zrezygnował z orange całkowice

Anonim

Nie dotyczy

Zwiększenie pakietu internetu domowego

Zerwanie umowy terminowej dodatkowo wiąże się z kara (którą można w Mój Orange sprawdzić). Ciężko temat a jak rozumiem zmian potrzebujesz?