Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zwrot livebox 3.0

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Zwrot livebox 3.0

Witam czy przy zwrocie liveboxa w salonie orange potrzebne są przewody rj11 i ethernet ? . Czy wystarczy livebox, zasilacz, i filtry zapakowane w oryg

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Zwrot livebox 3.0

@dayton2  przy zwrocie Liveboxa potrzebny jest tylko modem i zasilacz. 

https://www.orange.pl/omnibook/zwrot-urzadzen

Warto mieć ze sobą całą resztę w razie jak by co.

slav72_0-1641145828444.png

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Zwrot livebox 3.0

@dayton2  przy zwrocie Liveboxa potrzebny jest tylko modem i zasilacz. 

https://www.orange.pl/omnibook/zwrot-urzadzen

Warto mieć ze sobą całą resztę w razie jak by co.

slav72_0-1641145828444.png

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Zwrot livebox 3.0

@dayton2  oficjalnie wymagane są tyliko modem i zasilacz, zgodnie z podpowiedzią wyżej, ale najlepiej zdając mieć przygotowany cały zestaw. Pudełko, przewody: ethernet wraz z patchcordem FTTH. To jest prawidłowy komplet

Możesz uniknąć zbędnych tłumaczeń


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zwrot livebox 3.0

Zależy od pracownika.
Anonim

Nie dotyczy

Zwrot livebox 3.0

Swoją drogą Orange mogło by to ujednoznacznić i właśnie napisać co podlega zwrotowi.

 

Moim zdaniem patchcord ethernet nie powinien być zwracany, bo kosztuje grosze, a po okresie dwuletniej eksploatacji i tak w większości przypadków nie nadaje się do dalszego użytkowania...

 

Ale mogliby to gdzieś ładnie napisać i było by po sprawie.  🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zwrot livebox 3.0

Tak naprawdę potrzebne jest urządzenie i ew. zasilacz. Reszta rzeczy i tak nie jest recyklingowana bezpośrednio w Orange. A zwrot sprzętów jest wymagany, bo jego produkcja byłaby droższa z uwagi na przeróżne opłaty ekologiczne.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Zwrot livebox 3.0

@Anonim  widzisz... Tu nie chodzi o koszty, bo te oczywiście są constans, bo każdy modem idzie do testów razem z zasilaczem, są ponownie wydawane klientom, a reszta zestawu idzie na recycling. I to o ten recycling idzie, i o nie zaśmiecanie środowiska. Planowe zbieranie takich śmieci jak kable czy pudełka jest jakby wymogiem proekologicznej firmy za jaką uchodzi Orange... Stąd moja rada, lepiej zdać więcej niż to wymienione minimum. 

Wzięło się ono z potrzeby wyjścia v naprzeciw klientom, którzy po prostu wyrzucali czy zapominali przynieść wszystkie elementy zestawu. Ja pamietam, że dawniej zdając sprzęt na protokole musiało być odznaczone zdanie kompletu, bo to przecież wszystko było własnością operatora, a ja tylko wynajmowałem sprzęt. Ucziciwym więź był zwrot całości... 

Anonim

Nie dotyczy

Zwrot livebox 3.0

Orginalne opakowanie nie jest potrzebne.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Zwrot livebox 3.0


@Anonimnapisał(-a)

Swoją drogą Orange mogło by to ujednoznacznić i właśnie napisać co podlega zwrotowi.

 

Moim zdaniem patchcord ethernet nie powinien być zwracany, bo kosztuje grosze, a po okresie dwuletniej eksploatacji i tak w większości przypadków nie nadaje się do dalszego użytkowania...

 

Ale mogliby to gdzieś ładnie napisać i było by po sprawie.  🙂


@Anonim  i napisali to co podałem w moim poście jest właśnie wykazem co podlega zwrotowi z poszczególnym sprzętem z tej strony Zwrot urządzeń dla usług stacjonarnych | Orange Polska

Potwierdzeniem na to co wykazie może być fakt, jak zdawałem w lutym zeszłego roku FB 3.0 to Pani w salonie powiedziała że przewód ethernet jeśli chcę mogę zabrać, nie jest konieczny w zdawanym zestawie. Przede mną gość zdawał dekoder w kartonie zastępczym (szarym) i też nie było problemu.