Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange przyśpiesza ADSL?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 72
  • 0

Orange przyśpiesza ADSL?

Na szczęście, z tego co mówił mi gość na infolinii, zwiększona synchronizacja ma być w "prezencie" na okres pandemii. Potem ma wrócić synchronizacja 10 Mbps, a kto będzie chciał może mieć oczywiście do 20 Mbps jeśli teraz mu idzie.

W czasach fast, gdy miałem opcję 2 Mbps, ping był w okolicy 8-10 do onetu. Nawet teraz na opcji 10 Mbps nie narzekałem, 18-20 ms da się przeżyć, ale już 30 to przegięcie pały.

Z tego co zauważyłem, wyłączono też możliwość łączenia się np. na ADSL. Teraz tylko ADSL2+, więc nie można sobie nic zmniejszyć synchronizacji, gdyby ktoś miał problem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange przyśpiesza ADSL?

Ale w aktualnych promocjach cena do 10 i do 20 jest taka sama. Po co robić powrót? Naprawdę ktoś planuje robić downgrade? Ja słyszałem, że powrót w dół będzie tylko na życzenie klienta jak coś nie działa poprawnie.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 72
  • 0

Orange przyśpiesza ADSL?

Ja wrócę, z powodu pingów.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange przyśpiesza ADSL?


@Piotrekk85napisał(-a)
Ale w aktualnych promocjach cena do 10 i do 20 jest taka sama. Po co robić powrót? Naprawdę ktoś planuje robić downgrade? Ja słyszałem, że powrót w dół będzie tylko na życzenie klienta jak coś nie działa poprawnie.

Lepiej mieć 10Mb/s stabilne, niż 15Mb/s skaczące, z większym przeplotem i sypiącymi błędami.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 72
  • 0

Orange przyśpiesza ADSL?

Jeśli miałbym coś poradzić tym, którzy mają problemy... odznaczcie sobie Bitswap i SRA w ustawieniach routera, większość ma takowe. Efekt? Nie ma błędów, większy margines.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Orange przyśpiesza ADSL?

Dzisiaj przyśpieszono kolejne 60 tyś neostrad


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Orange przyśpiesza ADSL?


@Piotrekk85napisał(-a)
Mi się wydaje, że ktoś w Excelu zobaczył że wielu klientów ze starymi umowami można podnieść wyżej - u to zrobiono z automatu. Wiele osób ma ciągle 10 mega nawet jak mają u siebie światłowód. W Olsztynie znam dwie takie osoby.

Jak mają światłowód to czemu sobie nie przejdą na niego ? Przecież nikt klienta na siłę nie będzie uszczęśliwiał.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Orange przyśpiesza ADSL?

Cześć . Jakie adresy objęło przyspieszenie?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Orange przyśpiesza ADSL?

@KW5 wszędzie tam, gdzie synchronizacja linii na to pozwala.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 72
  • 0

Orange przyśpiesza ADSL?

Zaczęły się już kombinacje, czyli synchronizacja na download jest coraz mniejsza. Z tydzień temu bez problemu wyciągałem ok 19400 kbps, teraz około 18900...