Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange neostrada - ciągłe przerwy w dostawie internetu.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Orange neostrada - ciągłe przerwy w dostawie internetu.

Od jakiś dwóch tygodni moj internet przynajmniej dwa razy na godzinę przerywa się tzn. lapka świeci na czerwono potem juz na żółto ale jest jeszcze pare sekund ograniczony i dopiero zaczyna działać te przerwy trwają około 2-3 minuty, wymieniłem już router na funbox 2.0 jak mi proponowano, ale wczoraj było znowu to samo, teraz wyszukiwałem podobnych problemów i znalazłem jakieś komendy w wierszu poleceń to wpisałem je i czekam na rezultaty, zauważyłem że te przerwy są najczęściej wieczorami, pytanie zadałem żeby dowiedzieć się jak to naprawić gdyby to nie poskutkowało, i dowiedzieć się jak wy radziliście sobie z tym problemem. Ponad to jak tak można żeby to użytkownik musiał sobie sam ciągle radzić z problemami z internetem kiedy płace za to nie małe pieniądze.

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Orange neostrada - ciągłe przerwy w dostawie internetu.


szpatryk napisał(-a):
Od jakiś dwóch tygodni moj internet przynajmniej dwa razy na godzinę przerywa się tzn. lapka świeci na czerwono potem juz na żółto ale jest jeszcze pare sekund ograniczony i dopiero zaczyna działać te przerwy trwają około 2-3 minuty, wymieniłem już router na funbox 2.0 jak mi proponowano, ale wczoraj było znowu to samo, teraz wyszukiwałem podobnych problemów i znalazłem jakieś komendy w wierszu poleceń to wpisałem je i czekam na rezultaty, zauważyłem że te przerwy są najczęściej wieczorami, pytanie zadałem żeby dowiedzieć się jak to naprawić gdyby to nie poskutkowało, i dowiedzieć się jak wy radziliście sobie z tym problemem. Ponad to jak tak można żeby to użytkownik musiał sobie sam ciągle radzić z problemami z internetem kiedy płace za to nie małe pieniądze.

@szpatrykw twoim przypadku to tylko zgłoszenie do BOK żeby sprawdzili linie. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Orange neostrada - ciągłe przerwy w dostawie internetu.

Co to jest BOK. Mógłbyś mi jakoś pomóc to zgłosić, jakiś numer kontaktowy albo coś innego.

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Orange neostrada - ciągłe przerwy w dostawie internetu.

BOK-Biuro Obsługi Klienta (510-100-100)

 

Z aplikacji Mój Orange można zadzwonić za darmo.

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Orange neostrada - ciągłe przerwy w dostawie internetu.

Możesz też udać się do Salonu Orange.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Orange neostrada - ciągłe przerwy w dostawie internetu.

@szpatryk

jeśli któraś z udzielonych wyżej odpowiedzi okazała się dla Ciebie pomocna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia :). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Orange neostrada - ciągłe przerwy w dostawie internetu.

Ciągle z tym walczę, wymieniłem nawet livebox na nowy. Ciągle zgłaszam to technikom a jedyne co dostaje potem w odpowiedzi sms to, to że, mogą występować chwilowe problemy. Nie potrafie rozwiązać tego problemu w dodatku ciągle internet działa wolno nawet jeśli jego prędkość wynosi i tak żałosne 10mb na 20max nigdy nie zobaczyłem na teście nawet 13mb. filmy cięgle się zacinają i buforują.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Orange neostrada - ciągłe przerwy w dostawie internetu.

A mógłbyś podać pełną treść komunikatu esemesowego? (Oczywiście bez podawania żadnych numerków Szczęśliwy robot).


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Orange neostrada - ciągłe przerwy w dostawie internetu.

informujemy, że mogą występować przejściowe problemy z transferem, które zostaną rozwiązane w możliwie jak najkrótszym terminie. Tylko że te problemy nigdy nie ustają, nawet teraz próbując oglądać serial ciągle się denerwuje na ten internet i nie mogę w spokoju z niego korzystać.