Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange światłowód, utraty pakietów, lag


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 47
  • 0

Orange światłowód, utraty pakietów, lag

Czy Orange rzeczywiście nie ma osób które są w stanie zdiagnozować profesjonalnie swoich serwerów tylko wysyłają technika który tylko sprawdzi czy wystąpiły jakieś przerwy z internetem i napisze w zgłoszeniu że wszystko jest ok mimo to że wszystko zostało dokładnie opisane/screeny jaki problem występuje.
Poza tymi utraconymi pakietami które występują w czasie rzeczywistym z filmiku, występuje raz dziennie też tak zwany lag kilku sekundowy wieczorem o losowej godzinie i problem zaczyna się już od samych serwerów dostawcy (screeny poniżej), to dzieje się już od dawna, było zgłaszane niedawno i orange nic z tym nie robi 🙂
Wszystkie utracone pakiety zaczynają się od samych serwerów dostawcy przypomnę rze-bng1.neo.tpnet.pl rze-ar2.tpnet.pl

Zrzut ekranu 2024-06-12 205515.pngZrzut ekranu 2024-06-19 175225.pngZrzut ekranu.png

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13375
  • 54824
  • 648

Orange światłowód, utraty pakietów, lag

@Mxy  Ma...tylko trzeba mieć wielkie szczęście, aby akurat na takich trafić..

Takiej analizy nie wykona zwykły technik, bo ma wgląd do pierwszego węzła. Tu potrzebne jest zgłoszenie do gościa od sieci szkieletowej, a to jakbyś wygrał 5 w totka.... szanse niewielkie 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2594
  • 9349
  • 46

Orange światłowód, utraty pakietów, lag

Ludzie zacznijcie może normalnie korzystać z neta a nie zapuszczacie jakieś programiki których są setki w necie i się doktoryzujecie ile pakietów przeszło a ile nie przeszło i czy jitter wyniósł 1ms czy 0,5. Sieć to jest dynamiczny twór i tak to działa a nie inaczej. Może w przyszłości jak przejdziemy na komputery kwantowe będziesz wszystko idealnie.     


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 47
  • 0

Orange światłowód, utraty pakietów, lag

Zanim tak robiłem normalnie korzystałem i zauważyłem te problemy podczas danej aplikacji czy gry wiec próbowałem zdiagnozować co jest nie tak z tym netem:)

Orange jakby chciało mogło by coś z tym zrobić w innych lokalizacjach orange działa dobrze a tutaj dzień w dzień problemy, cóż trzeba będzie poczekać aż więcej dostawców będzie świadczyć swoje usługi w danej lokalizacji i tyle, nie ma sensu wysyłać ponownie zgłoszeń bo nic to nie da.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5630
  • 22848
  • 190

Orange światłowód, utraty pakietów, lag

@Mxy 

Jaki konkretnie problem diagnozujesz?