Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód 1GB/s Niestabilny internet


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Światłowód 1GB/s Niestabilny internet

Ale nie wybiera styków z całym światem.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Orange Światłowód 1GB/s Niestabilny internet

Dzisiaj Orange jest martwe jeśli chodzi o gry online... nie da się dosłownie grać. Postanowiłem zagrać na jakimś EU hoście i nagrać gameplay... @-brtk-  sam powiedz czy da się grać czy nie.

 

https://drive.google.com/file/d/1G95YHEODu4jzwFNH1IC-R7oc_aWYEsqy/view

 

Na początku było tylko 1 sekundowe opóźnienie (delay) jakbym mieszkał na księżycu, aczkolwiek dałoby się grać, ale potem doszedł mega lag i już kompletnie nie dało się nic zrobić. Dodam że inni u niego grają bez problemów.

 

W grze Orange nie może wycisnąć stabilnie 5kb/s bez packetlossa ale i tak na speedeteście będzie 315mbps 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange Światłowód 1GB/s Niestabilny internet


@Piotrekk85napisał(-a)
Ale nie wybiera styków z całym światem.

 


Nie chce mi się pisać tego po raz n-ty, ale jakoś inne sieci też korzystają z Telii czy RETN itd. i nie mają problemów. To tylko i wyłącznie świadczy o tym, że wykupując styki u innych, Orange leci najtańszym kosztem i te styki nie wyrabiają. We własnym opentransit nawet nie potrafią zagwarantować jakości. UPC mając swoją sieć AORTĘ, jakoś nie mają przeciążeń w kraju jak i za granicy i ta AORTĄ potrafili spiąć się bezpośrednio z większością kraju jak i za granicą.

 

@Banan9 no masz lipę, bo zwiesza cię co chwilę. Niedługo T-Mobile ruszy na światełku Orange, będą mieli innych routing, to sobie zmienisz.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Światłowód 1GB/s Niestabilny internet

Patrzysz z jednej strony. Uwzględnij też to że wiele firm umieszcza serwery na swoje usługi by jeszcze zarabiać na ruchu. Orange generuje duży ruch i nie chce płacić. Jeśli dana firma zatroszczy się o użytkowników, to tych problemów nie ma.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Orange Światłowód 1GB/s Niestabilny internet

Zawieszać jak zawieszać ale bohater kompletnie nie reaguje na komendy. 50% packetloss? Nie mam pojęcia, ale odpuszczę sobie granie dzisiaj i pewnie w przyszłe dni, niestety ale Orange nie nadaje się do niczego poza facebookiem.

 

Wole odpuścić i przeczekać aż w końcu będę miał normalny internet niż lagować i zwiększać moją szanse na bana. Bo juz kilka banów w grach mi się dostało za mój internet... światłowód za 80zl. Parodia.

 

Jeszcze znajomy z Niemiec zapraszał mnie do siebie (ma vodafone) ale odmówiłem widząc do niego 150 pingu 🙂

ddd.png

 

Tyle w temacie.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange Światłowód 1GB/s Niestabilny internet


@Piotrekk85napisał(-a)
Orange generuje duży ruch i nie chce płacić. Jeśli dana firma zatroszczy się o użytkowników, to tych problemów nie ma.

Słowa kluczowe, w końcu to przyznałeś. Brawo.

 

Sęk w tym, że Orange nie chce płacić i jeszcze udaje, że nie ma problemów i winę chce przerzucić na firmy z którymi nie podpisują dobrych umów w sprawie routingu, a nawet chcą przerzucić ta winę na sprzęt użytkowników. To tak jakbyś kupił internet 1Gb/s i chciał mieć ta predkosc na laptopie z sieciówką do 100Mb/s, Orange tak dba właśnie o rozwój styków i chce przepuścić więcej za mniej.

 

Dla mnie Internet od Orange jest skreślony dopóki nie zmienia polityki routingowej, bo routing to nie tylko gry komputerowe, ale też ogólne działanie sieci, łączenie się ze stronami,im lepszy tym lepiej. Wtedy nie byłoby problemów z YT czy Twitchem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Światłowód 1GB/s Niestabilny internet

I nic się nie zmieni dla usług masowych. Orange ma inne oferty które kosztują niewiele więcej i mają lepszy routing. Powoli można je mieć dla klientów indywidualnych.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange Światłowód 1GB/s Niestabilny internet

To po co te sciemnianie w żywe oczy klientom? Jak nic się nie zmieni? Za co oni biorą tyle pieniędzy? Za ładną stronę internetową?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Światłowód 1GB/s Niestabilny internet

A kto ściemnia?
Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód 1GB/s Niestabilny internet

Jak się korzysta z tego programu WinMTR skąd brać ten host