Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

Anonim

Nie dotyczy

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

@marecki1 Czy możesz zrobić test speed do żywca ?

 

http://beta.speedtest.net/pl


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 0

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

Dziś ip znow wrocily do tych poprzednich 83.30, 83.26, i dalej to samo połowa stron ledwo co sie laduje, śmieszą mnie osoby, ktore bronią tego operatora, przecież ok, to nie jego wina jak polowa stron internetowych nie dziala, niech nie dziala, a co tam, a za usluge i tak będziesz bulił.

Anonim

Nie dotyczy

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery


Tomtom96 napisał(-a):

Dziś ip znow wrocily do tych poprzednich 83.30, 83.26, i dalej to samo połowa stron ledwo co sie laduje, śmieszą mnie osoby, ktore bronią tego operatora, przecież ok, to nie jego wina jak polowa stron internetowych nie dziala, niech nie dziala, a co tam, a za usluge i tak będziesz bulił.


@Tomtom96 Jaka strona ci nie działa przy tych 83.30, 83.26 ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 0

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

 @Anonim choćby facebook ledwo 1mb/s a przeglądanie osi czasu wygląda tak ze trzeba czekac jakis czas az sie obraz naladuje a o filmie to juz moge zapomniec żeby sie włączył, wczoraj miałem inny adres ip zaczynający sie na 83.8 bodajże, wszystko śmigało aż miło, filmiki na facebooku ładowaly sie w full hd bez ani jednego zacięcia, teraz 240p nie chce sie włączyc w ogole,  Te ip albo są blokowane albo po prostu cały ten węzeł, przez ktory przechodzi to połaczenie jest uwalony w jakis tam sposob, 

 

Jesli ktoś pisze ze orange nie gwarantuje jakiejś tam prędkosci czy coś w tym stylu, to ok, ale nie w przypadku, w ktorym jest możliwe rozwiązanie tego problemu, bo wczoraj jakoś miałem inne ip niz te ktore mam od miesiąca i wszystko działało, więc musi sie dać. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

Niestety nie pokazuje mi serwerów w Żywcu, ale czego wymagać od łącza za 40zł, jestem mega zadowolony i to chyba najważniejsze...

 

Życzę wszystkim takiego zadowolenia z usług, zwłaszcza klientom orange ... ale to chyba jak w moim przypadku dopiero po zmianie operatora


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

To kliknij sobie na "Zmień serwer" i wpisz tam "Zywiec", tylko przez "Z" a nie "Ż". Wejdź przez strone beta.speedtest.net/pl

 

U mnie bez zmian, wszystko http://beta.speedtest.net/pl/result/6431337324

 

Może faktycznie @Artur albo @Remi zainteresujecie się tym problemem z perspektywy blokowanych IP? Bo na wybranych pulach IP są jakieś ograniczenia, jakby były dane na tym IP kolejkowane i kropka.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

Ale Frankfurt wygląda tak


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

Właśnie w ogóle nie pokazuje mi serwerów w Żywcu obojętnie jak bym nie wpisywał


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery


Tomtom96 napisał(-a):

 @vdsl2 choćby facebook ledwo 1mb/s a przeglądanie osi czasu wygląda tak ze trzeba czekac jakis czas az sie obraz naladuje a o filmie to juz moge zapomniec żeby sie włączył, wczoraj miałem inny adres ip zaczynający sie na 83.8 bodajże, wszystko śmigało aż miło, filmiki na facebooku ładowaly sie w full hd bez ani jednego zacięcia, teraz 240p nie chce sie włączyc w ogole,  Te ip albo są blokowane albo po prostu cały ten węzeł, przez ktory przechodzi to połaczenie jest uwalony w jakis tam sposob, 

 

Jesli ktoś pisze ze orange nie gwarantuje jakiejś tam prędkosci czy coś w tym stylu, to ok, ale nie w przypadku, w ktorym jest możliwe rozwiązanie tego problemu, bo wczoraj jakoś miałem inne ip niz te ktore mam od miesiąca i wszystko działało, więc musi sie dać. 


A orange cokolwiek gwarantuje ??? Bo moim zdaniem chyba tylko traumę i migrenę swoim Klientom, zwłaszcza po kontakcie z bok.