Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy mobilnego internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy mobilnego internetu

Takie krótkie pytanko.

Niebawem będę mógł przedłużyć umowę na domowy internet mobilny. 

Moje pytanie jest następujące. Czy jest możliwość zamiany oferty z domowego internetu mobilnego na światłowód, czy to jest jednak całkiem inna oferta i będę musiał czekać do końca umowy i wtedy podpisać nową?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Przedłużenie umowy mobilnego internetu

@JoystickPL usługa światłowodu jest usługą nadrzędną i jeżeli posiadasz tylko Internet mobilny to możesz w dowolnym okresie trwania umowy zmigrować do oferty światłowodu..

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Przedłużenie umowy mobilnego internetu

@JoystickPL usługa światłowodu jest usługą nadrzędną i jeżeli posiadasz tylko Internet mobilny to możesz w dowolnym okresie trwania umowy zmigrować do oferty światłowodu..


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Przedłużenie umowy mobilnego internetu

Na dziś tak jest. Tego nie ma niestety nigdzie w umowie czy regulaminie. Wewnętrzne procedury Orange lubią się zmieniać (jak przy bmt na przeniesienie usługi).

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy mobilnego internetu

Super, dzięki za pomoc i szybką odpowiedź 🙂

Natomiast pojawił się nowy problem. Gdy wpisuję swój adres na stronie w celu sprawdzenia czy jest możliwość instalacji światłowodu, to przy opcji "nowej umowy" owszem jest, wszystko cacy, można zamawiać.

Jednak gdy zmieniam opcję na "przedłużenie umowy" pojawia mi się komunikat o braku światłowodu w mojej okolicy. (załącznik)


awaria.png

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Przedłużenie umowy mobilnego internetu

@JoystickPL może być tak, że migracja z Internetu mobilnego na ftth będzie możliwa tylko poprzez BOK.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy mobilnego internetu

Spróbuję. Dzięki. Temat do zamknięcia.