Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa umowa i zmiana technologi tv w starej sieci telefonicznej.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13516
  • 55267
  • 660

Nowa umowa i zmiana technologi tv w starej sieci telefonicznej.

@Jaker87  oglądajcie kanał HD zrób speedtest na kompie 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2628
  • 9491
  • 47

Nowa umowa i zmiana technologi tv w starej sieci telefonicznej.


@Jaker87napisał(-a)

Technik jednak zmiany wyśmiał przy 2 km od centrali i on w papierach ma tylko wymianę dekodera, a sprzedawcy się nie znają i nie ma czegoś takiego jak grubszy kabel.


Nie dziwię się. Miał ubaw. Dobrze że konsultant nie wspomniał żeby trzeba jeszcze trochę światła przynieść i wody w wiaderku to będzie światłowód 😂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 76
  • 0

Nowa umowa i zmiana technologi tv w starej sieci telefonicznej.


@mardernapisał(-a)

@Jaker87napisał(-a)

Technik jednak zmiany wyśmiał przy 2 km od centrali i on w papierach ma tylko wymianę dekodera, a sprzedawcy się nie znają i nie ma czegoś takiego jak grubszy kabel.


Nie dziwię się. Miał ubaw. Dobrze że konsultant nie wspomniał żeby trzeba jeszcze trochę światła przynieść i wody w wiaderku to będzie światłowód 😂


fakt faktem, u mnie lepiej wie dzial techniczny i sprzedazowy jak moj technik rejonowy - z tego co zauwazam


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13516
  • 55267
  • 660

Nowa umowa i zmiana technologi tv w starej sieci telefonicznej.

@wjeglinski Nie dziw się, są technicy, którzy zęby na sieci zjedli, a są i tacy, co po 2 miesiącach otrzaskania z tematem myślą, że wszystkie rozumy pozjadali, bo już wiedzą jak się w szafie krosuje i gniazda montuje... Jak mam możliwość porozmawiania przy okazji naprawy czy instalacji z monterami, to czasem ręce opadają...


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2049
  • 6369
  • 70

Nowa umowa i zmiana technologi tv w starej sieci telefonicznej.


@andrzej1441napisał(-a)

 

5 lat temu próbowali wcisnąć TV w pakiecie z neo 10Mbs.

 

https://www.orange.pl/poradnik/twoj-internet/predkosc-internetu-do-ogladania-filmow-i-telewizji-onli...


Mam 10 mbit i w tym roku miałem parę telefonów żeby przejść na love z telewizją, więc ... 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nowa umowa i zmiana technologi tv w starej sieci telefonicznej.

Też byłem "ofiarą" dobrego marketingu na 10Mb w 2016r. w Superpromocji FunPacka, gdzie wciśnięto mi opcję dostępu do internetu do 20Mb na działającej cały czas Neostradzie w tej niższej opcji, gdzie zrywało bez przerwy i w trakcie wizyty technika (jak on tego dokonał?) doszło do powrotu na w miarę stabilne łącze. Każdy mi mówił, że tv nie uciągnie, a ja naiwnie męczyłem się z tym bublem. Na tej miedzi nie ma przyszłości, ale ciągle też proponuje mi się love...nawet w trakcie ostatniej rozmowy na czacie.