Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niestabilne działanie internetu


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Niestabilne działanie internetu

Witam. Wytłumaczy mi ktoś jak to jest że nałogowo internet stacjonarny zanika jakością/wydajnością do zera a potem na chwilę wzrasta do "standardu"? Nawet nie wiem czy to standard. Czasem mam wrażenie że lepszy jest internet w telefonie. Przy tylko włączonym YouTube (Podkreślam Tylko) mam od ok. 600 do 30.000 tysięcy MS. Czasem nawet bez włączonego internetu lub aplikacji związanych z internetem. Na załączonym ss"ie jest speedtest na WiFi. Jak włączyłem na danych miałem 10/9.....


Screenshot_20200318-223521.jpg

 

______________

*Zmiana nazwy tematu na bardziej odpowiadający problemowi - moderator Wojciech.

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Hm..

Internet nie jest z gumy. Niestety mamy sytuację dosyć wyjątkową i trzeba uzbroić się w cierpliwość i wyrozumiałość. Ew. jak potrzebujesz coś pilnego, trzeba szukać alternatyw.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 32
  • 0

Niestabilne działanie internetu

To konkurencja chyba posiada ten internet z gumy skoro u nich dziala wszystko ok. Mówię tu o światełkach oczywiście. UPC pingi w grach na poziomie 40ms a Orange 100 ms. Rozumiem jak u kazdego operatora by sie zapychalo. A wychodzi na to ze tylko orange ma z tym problem. I prosze sie nie zaslaniac koronawirusem, bo to tylko pokazuje ze ta siec jest na styku wytrzymalosci. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Niestabilne działanie internetu

@deoxxo  Nie tylko Orange ale TM też.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Niestabilne działanie internetu

Cześć,

Wiem, że temat stary, ale tu bym chciał dać przykład degrengolady informacyjnej. Niby net domowy, więc chyba ADSL, a jednak speedtest po wifi, więc abstrakcyjny i te "10/9" na końcu. W "pomysłach" zaznaczyłem, że prościej i konkretniej odnosilibyśmy się do spraw i problemów, gdyby postodawcy konkretniej informowali w pierwszym wpisie o usłudze i sprzęcie. Nie trzeba by wtedy za język ciągnąc i silić się na wróżenie z fusów. Wybaczcie, ale będę cyklicznie o tym wspominał