Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niemożność podłączenia się do istniejącej sieci


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 21
  • 0

Niemożność podłączenia się do istniejącej sieci

Prawdopodobnie będziemy musieli zostać przy takim rozwiązaniu - wolałbym korzystać co prawda z dwóch usług w razie jakichś problemów z którakolwiek


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Niemożność podłączenia się do istniejącej sieci

@Silhouette90Jeśli masz możliwość, zrób speedest na androidzie na zewnątrz w stronę nadajnika który według Ciebie jest najbliższy. Im wyżej zrobisz pomiar (z okna domu wychodzącego na tą stronę), tym lepiej. Będzie bardziej zbliżony do tego z modemem w przyszłości. W aplikacji, która wymieniłem wcześniej sprawdzisz do jakiego nadajnika sie łączysz i jakie jest RSSI czyli moc sygnału odbieranego. na tej podstawie wstępnie ocenisz możliwości LTE.

Mniemam, że jeśli do centrali dla ADSL masz daleko, to i BTS może stac w większej odległości od Ciebie i warto zrobić testy zanim kupisz modem i zainwestujesz w anteny kierunkowe (o instalacji nie wspomnę)


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2083
  • 7664
  • 31

Niemożność podłączenia się do istniejącej sieci


@Silhouette90napisał(-a)

Szkoda, że w salonie Pan nie zająknął się nawet o tym, że mamy zrobić to jako cesję tym bardziej, że załatwiane było to przez ten sam oddział.   


Bo handlowcy są premiowani od nowych umów (?)

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 21
  • 0

Niemożność podłączenia się do istniejącej sieci

Ja to doskonale rozumiem, ale to trochę krótkowzroczna polityka tym bardziej, że w tym momencie ten Pan nie sprzeda mi nic 😉 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Niemożność podłączenia się do istniejącej sieci

Polityka się Orange zmienia. Prowizja za taką nową umowę to chyba kilkanaście zł. Poza tym, jeśli łącze jest słabe, to Orange po prostu się nie opłaca. Będziesz co chwilę zgłaszać awarię, co więcej Orange wyda na naprawy.