Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niemożność podłączenia się do istniejącej sieci


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 21
  • 0

Niemożność podłączenia się do istniejącej sieci

Kompletnie nie zależy mi na TV. Kontaktuje się z salonem, sprawa trwa już ponad miesiąc, szkoda, że dopiero Państwo zasugerowali mi cesję


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Niemożność podłączenia się do istniejącej sieci

@Silhouette90: jeśli nie zależy Ci na TV to może sam internet zgodzą się dostarczać... Pytałeś?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Niemożność podłączenia się do istniejącej sieci

Jak usługa wylaczona, to na cesję za późno.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53240
  • 617

Niemożność podłączenia się do istniejącej sieci

Tak naprawdę przy TVSAT zużycie internetu dla obsługi TV jest tak znikoma, że jeśli uda się zestawić łącze nawet na 2/3 max przepustowości, to TV będzie działać bez problemu


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 21
  • 0

Niemożność podłączenia się do istniejącej sieci

Poprzedni właściciel ma jakieś usługi z których on twierdzi, że zrezygnował, orange twierdzi inaczej, więc istnieje szansa, że nie jest wyłaczona


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 21
  • 0

Niemożność podłączenia się do istniejącej sieci

Byliśmy zainteresowani tylko internetem, TV w tej sytuacji nie ma dla nas znaczenia


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Niemożność podłączenia się do istniejącej sieci

@Silhouette90: dopóki okres wypowiedzenia nie minął zwykle da się jeszcze wypowiedzenie wycofać. Gdyby to się udało to po wycofaniu wypowiedzena możnaby (?) zrobić cesję. Na koniec możnaby dopasować umowę do własnych potrzeb. Ale to wszystko spekulacje, dziwne że w salonie nie byli bardziej empatyczni... Wolą stracić klienta?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53240
  • 617

Niemożność podłączenia się do istniejącej sieci

@Silhouette90Przy naszych czysto teoretycznych dywagacjach nie bierzemy pod uwagę rzeczywistych parametrów zdjętego/lub nie łącza...może to "skórka za wyprawkę"? Dyskutujemy może o Neo 1Mb/sek

Wydaje mi się, że trzeba wziąć pod uwagę opinię techników...Ja też bym chciał pozytywnego zakończenia sprawy i rozwiązania po myśli, ale coś mnie w tej sprawie niepokoi (zdecydowane i negatywne opinie kierownika i techników) DISU też bezpodstawnie nie wydaje takich opinii..Zapytać o cesję  można w innym BOK-u i to chyba będzie najwłaściwsze


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Niemożność podłączenia się do istniejącej sieci


@Silhouette90napisał(-a)

Zdaje sobie sprawę, że nie będzie to prędkość oszałamiająca, ale jakaś tam była - przy dołożeniu do tego LTE wystarczyłoby 


To może się do tego od niewłaściwej strony zabieramy. Może rozwiązaniem byłby po prostu internet mobilny? Jak wygląda zasięg LTE w tej lokalizacji? Jest możliwe że byłoby na tyle lepiej niż po kablu że kabel byłby tu tylko kwiatkiem do kożucha...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53240
  • 617

Niemożność podłączenia się do istniejącej sieci

@Silhouette90Dopytam za @j131 jak w Twojej lokalizacji z zasięgiem LTE? Jak daleko masz nadajniki BTS? Możesz to sprawdzić na http://beta.btsearch.pl lub z lekką tolerancją w aplikacji netMonster na androida (free). Może to jest rozwiązanie np w połączeniu z modemem i anteną kierunkową?

Powiem tak: linia dla ADSL powyżej 5 km może wcale nie działać (czytaj: więcej będzie problemów niż zysku)