Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

W sumie Livebox 2.0 też może być. Nie mam urządzeń, które by pracowały w paśmie Wi-Fi 5Ghz. A jak widzę po tym pliku, ten modem dają za darmo do neo 10 MB.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Mi dali Funboxa 2.0 za darmo. Jednak po 2 dniach go im zwróciłem. To był straszny szajs. Co chwila się resetował. Liveboxy to jeszcze gorszy szajs. Stare bardzo - z poprzedniego dziesięciolecia jeszcze. I nowe urządzenia WiFi nie chcą z nimi gadać.

 

Na dodatek oni nie dają tego sprzętu nowego. Tylko używany. Ma on już sporo latek.

 

Ja go nie polecam.

 

@Anonim Weźmiesz i potem będzie - nie miał facet kłopotu, wziął od Orange router.

 

Swoją drogą to u mnie net nie działa dalej. byli podobno technicy, coś pomierzyli i poszli s powrotem.

 

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Ouuuu... To jednak nie biorę. Już wolę wydać trochę $$ i kupić dobry sprzęt (dobry zasięg WiFi + porządny modem ADSL2+, bo linia jest jaka jest i ja z tym nic nie zrobię). Narazie zostaję jeszcze przy TP-LINKu, póki jeszcze działa. 

 

A u Ciebie - widzisz teraz, z czym ja się borykam, tylko że chociaż ja mam wogóle stabilny dostęp, a ty wogóle brak dostępu do sieci. Podczas męczarni z tym szajsem nie odnotowałem żadnego dłuższego rozłączenia niż 5 minut. Taki jedyny plus tej starej linii, że połączenie nie zrywa.

 

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość


@gilbannapisał(-a)

Mi dali Funboxa 2.0 za darmo. Jednak po 2 dniach go im zwróciłem. To był straszny szajs. Co chwila się resetował. Liveboxy to jeszcze gorszy szajs. Stare bardzo - z poprzedniego dziesięciolecia jeszcze. I nowe urządzenia WiFi nie chcą z nimi gadać.

Na dodatek oni nie dają tego sprzętu nowego. Tylko używany. Ma on już sporo latek.

Mam od ponad 2-ch lat Funboxa 2.0 (też za darmo, bo w ramach Love) i nigdy żadnych problemów. Współczesny (półtora-roczny) laptop jak i inne urządzenia (np. smartfon Nokia 3.1, drukarka HP) współpracują z nim też bez problemów. Masz kolego strasznego pecha z Orange... 

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

A w sumie przypomniało mi się, że w rodzinie mam osobę, która ma Neo do 80 Mb/s i tam od +4 lat jest Funbox 1.0. I 0 awarii z tym modemem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Na moim Routerze powróciła prędkość w ADSL2+

 

226916842.png

 

rut.JPG

A jak będę chciał trochę szybciej to się Play na kartę zostaje. Niestety. Innej opcji nie ma.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@gilban Tylko że wiesz, łącze LTE ma różnie z prędkością, ja akurat w Play'u nie jestem, ale na przykładzie Orange'a powiem. Ja to mam przedział 1.5-42 Mbps down i 2-20 Mbps up. Też zależy w dużej części od miejsca testu, w 1 części domu mam 5 kresek i full prędkość, a w 2 to ledwo 2 kreski + w szczycie 4 Mbps + częste przełączenia na 3G (dokładniej HSPA+), które akurat działa beznadziejne, porównywalnie do radiówki.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Wiem. Dlatego Nerwostrada zostaje. LTE będzie opcją do skorzystania od czasu do czasu - np. rano, lub o innej porze, kiedy będzie mały ruch.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Screenshot_2019-12-23-10-01-44-074_org.zwanoo.android.speedtest.png

Jednak problem z strasznie wolnym połączeniem występuje również po Wi-Fi. Poważniej już się zastanawiam, czy nie wziąć tego LB 2.0, bo zanim ten TP-Link się zrestartuje, to 3 minuty mijają. Po restarcie wraca normalny ping i prędkość podobna do synchro.

 

Dzisiaj już restartowałem i wczoraj wieczorem.

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Zobacz jakie masz transfery wewnątrz sieci, a później oceniaj.