Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Na Wi-Fi komórka działa, a na kompie nie pokazuje sieci


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Rozłączanie internetu

Cześć,

 

Modem zapina się  na połowę max prędkości. Linia nie jest zła, bo jak na 9 godzin nie ma błędów, a SNR jest na dobrym poziomie (dopuszczalny to ok. 6dB), to nie ma się do czego przyczepić. Łącze ma około 800m (szacunkowo), więc też nie ma się o co martwić, że drastycznie nam się obniży jakość (gdyby np. było na granicy zasięgu). Upload bardzo ładny (max). teraz czas na testy prędkości na kablu i na wifi.

Sam chciałbym chociaż takie łącze mieć. 🙂 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 13
  • 0

Rozłączanie internetu

Mam pytanie bo już po 24:00 jakszybkosc wzrosła to reset sie zrobił i jak w win 10 wyszło cos z boku to mam potwierdzic na tak juz nie pamietem co tam pisało...jeszcze jedno pytanie czy jak mam w ustawieniach połącz z internetem mam wymusić IPv4 (zaznaczyc mam ) czt starczy jak tylko skasuje za loginem te IPv6


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Rozłączanie internetu

Wymuś IPv4.Oba warianty są dobre. I skasuj i zaznacz, co Ci szkodzi? Mniej kłopotów 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Rozłączanie internetu


@agat13napisał(-a)

Wymuś IPv4.Oba warianty są dobre. I skasuj i zaznacz, co Ci szkodzi? Mniej kłopotów 🙂


Nie potrzeba wymuszać IPV4, wystarczy z loginu wymazać IPV6, potem restart dekodera 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 13
  • 0

Rozłączanie internetu

jak marazie jest wszystko ok.. 2 routery były walniete moze ten drugi był dobry ale cos szybkosc miał za małą ........a techniik mówiłz ze cos  w kompie bo tez tak myslałem ze nie czasem karta sieciowa ale jednak nie wina routera ...byle tak pykało

Anonim

Nie dotyczy

Rozłączanie internetu

Fajnie że problem naprawiony, jeśli ktoś pomógł, to oznacz rozwiązanie 😊


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 13
  • 0

Rozłączanie internetu

gdzie to sie zaznacza rozwiazane bo nie widze nigdzie


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozłączanie internetu

@rakson3 temat jest założony przez @jpyziak i to on zaznacza rozwiązanie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Rozłączanie internetu

@rakson3 jeśli chcesz, aby powiązać rozwiązanie swojej kwestii z czyimś postem zawsze możesz dodać nowy. Ja bardzo często czytam o problemie i nawet jak nie wypowiadam się (lub zgadzam z moimi bardziej doświadczonymi problemorozwiazywaczami z forum) lubię przeczytać rozwiązanie. Dla wiedzy, bo przecież ten problem może mieć inny użytkownik, a gotowe rozwiązanie czeka...