Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Izolacja a wizyta technika

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 63
  • 0

Izolacja a wizyta technika

  • Witam. Stała się rzecz niefortunna a mianowicie konieczność bycia na izolacji z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirus. Pech taki, że ponad tydzień temu gdy byłem jeszcze na kwarantannie przestał działać światłowód. Teraz siedzę na izolacji bez telewizji i internetu. I tu pytanie. Poprzednio technik musiał odmówić wizyty z powodu kwarantanny ale czy to samo tyczy się wizyty podczas izolacji? Pytam, ponieważ szukam jakiejkolwiek deski ratunku by mieć jednak ten internet podczas tego dość nudnego czasu spędzonego w domu 😕
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2893
  • 7449
  • 194

Izolacja a wizyta technika

No nie. Kwarantanna to nic, gdy teraz jesteś zarażony. Nie okłamuj technika, bo konsekwencje będą poważne. Zdrowia życzę!

 

PS. Niech znajomi podrzucą Ci jakiś net mobilny, dasz radę.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

56 ODPOW. 56

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2893
  • 7449
  • 194

Izolacja a wizyta technika

No nie. Kwarantanna to nic, gdy teraz jesteś zarażony. Nie okłamuj technika, bo konsekwencje będą poważne. Zdrowia życzę!

 

PS. Niech znajomi podrzucą Ci jakiś net mobilny, dasz radę.

Anonim

Nie dotyczy

Izolacja a wizyta technika

@Kamillo97  kiepska sprawa, izolacja też wyklucza kontakt z technikiem, tymczasowo można z LTE korzystać 😎

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 63
  • 0

Izolacja a wizyta technika

  1. Jak na złość akurat ostatnio moje 300 GB straciło ważność. Teraz mam jakieś 50 GB do 8 lutego a dziennie wykorzystuję około 6 GB, więc może być ciężko. Wszystko mi się zwaliło na głowę w tym samym momencie 😓

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 63
  • 0

Izolacja a wizyta technika

  1. Gdzieżbym śmiał okłamywać technika 😄 Będę czekać na niego, gdy już będzie u mnie bezpiecznie. Jest ciężko, ale jakoś wytrzymam 😁

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2893
  • 7449
  • 194

Izolacja a wizyta technika

Spoko, izolacja teraz chyba nie trwa długo.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14046
  • 57773
  • 697

Izolacja a wizyta technika

@Kamillo97  powiedz w czym problem i jakie objawy, pomożemy...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29502
  • 271

Izolacja a wizyta technika

@Kamillo97  z tym światłowodem to napisz coś więcej (jaki sprzęt, jakie objawy, co próbowałeś robić sam), jak mówi kolega @agat13  może uda nam się coś Ci podpowiedzieć i pomóc.

Anonim

Nie dotyczy

Izolacja a wizyta technika

@Kamillo97  dodam jeszcze, że jak się skontaktujesz z BOK i oni też będą widzieć problem to możesz dostać 20 GB z racji uszkodzenia. Można zgłaszać nawet co 24 godziny. 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 63
  • 0

Izolacja a wizyta technika

A więc tak: W czwartek półtora tygodnia temu internet przestał działać. Ot tak, bez wyraźnego powodu. Przez kilka dni wcześniej sąsiad wiercił w ścianie i myślę, czy przypadkiem czegoś nie naruszył. Na modemie palą się na zielono ikonki od zasilania i wifi 2,4 GHz i 5 GHz. Ikonka od światłowodu jednak jest czerwona a ta od internetu w ogóle się nie świeci. Dziwne jest to o tyle, że nawet bez podłączonego kabla światłowodu ikonka świeci się na czerwono. Próbowałem resetować modem, przełączać kable ale wszystko wydaje się być w porządku. Nie widzę by kable gdzieś były uszkodzone. Podsyłam zdjęcie modemu dla poglądu. 

IMG_20220131_122052.jpg

 

____________

* Poprawiono czytelność wpisu - Wiktor